anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

Proszę was o dodawanie zdjęć przez dodanie załącznika. Wtedy mamy miniatury a po kliknięciu można zobaczyć całość. Dzięki temu można oglądać zdjęcia i komentować w wątku, (co lubicie z KKM), ale łatwiej będzie przez taki wątek przebrnąć.
Panel dodawania fotek jest łatwy w obsłudze

61 ODPOW. 61
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Rafiki napisał(a):

Fajne wydaje mi się też to że jest licznik oglądalności zdjęć.


ale oskarżać nie będziecie o gwiazdorstwo, lukier i inne takie tam ? :smileymrgreen:


;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
spolBushman1wjbfb
Początkujący

właha. można bezkarnie pochwalić?

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Ja tam się nie cyrtolę. Darkowi_ds i StachowiP nie szczędzę. Ile wlezie pochwał! :)

Mycroft
profile.country.pl_PL.title
StachP
Nowicjusz

Bushman napisał(a):

właha. można bezkarnie pochwalić?



Nie można :smileyevil:

profile.country.pl_PL.title
ZdzichK.
Początkujący

Pożyjemy i zobaczymy, jak to będzie z tą krytyką ;-)

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Jeżeli chodzi o galerie to o ile nie będzie obrażania innych, wulgarnych słów itd, to sie wtrącać nie będziemy :)

Cześć Zdzichu :)!

profile.country.pl_PL.title
ZdzichK.
Początkujący

Cześć Rafi.
Najpierw rozpowiedziałem a wreszcie i samemu tu zawitałem ;) Proszę, już ponad setka forumowiczów w tydzień się zebrała :flushed:

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Jak to mówią... "Będzie dobrze" :)
Jestem tego pewien.

Pyzik-----
Początkujący

Norbert napisał(a):

Rafiki to ograniczenie do 500pix to konieczność? To stosunkowo mało - obecnie chyba wszyscy pracują na rozdzielczościach minimum 1024 (a zapewne standardem staje się 1600pix) więc zdjęcia o rozdziałce 500pix wyglądają jak znaczki pocztowe :P

Ograniczenie to dotyczy nie tylko zdjęć umieszczanych na serwerze forum ale również poprzez używanie składni .

Da się to zmienić na np 800pix? :D


zi3000 napisał(a):

dać to się da, tyko czy ktoś by chciał? Ten kto projektował to forum, to uległ manierze sztywnej szerokości. No i mu się większe fotki zbytnio rozpychają.



Przyłączam się do powyższych opinii. 500 pix, to obecnie zdecydowanie za malo. 800 pix wydaje się być niezłym kompromisem.
Obecna forma publikacji zdjęć raczej niestety średnio zachęca do publiowania grubszych tekstów o fotografii przedzielonych zdjęciami, gdyż w obecnej sytuacji mało płynnie je się będzie czytało...

Pozdro,
Pyzik
http://www.dreamygallery.com

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Jeżeli to będzie tzw "grubszy tekst " o fotografii to ilustracje o boku 500 pikseli wystarczą

Czekam na taki tekst...
Może cos o fotografii pejzażowej?
Jesteś dobry w tym temacie.