anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Kilka słów o korzystaniu z Naszej Galerii

Proszę was o dodawanie zdjęć przez dodanie załącznika. Wtedy mamy miniatury a po kliknięciu można zobaczyć całość. Dzięki temu można oglądać zdjęcia i komentować w wątku, (co lubicie z KKM), ale łatwiej będzie przez taki wątek przebrnąć.
Panel dodawania fotek jest łatwy w obsłudze

61 ODPOW. 61
profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

paulina napisał(a):

Przepraszam ze wtrace pare groszy :) jesli chodzi o scisłośc to wole jakbys pisał zwiezle krotko i na temat. Moze sie nie znam mozesz nazwac mnie glupia i tak sie nie obraze :D ale tak jak tlumacza moje fotki '' chłopcy'' z forum to nikt do tej pory mi nie tlumaczyl a wcale nie mam wypasionego sprzetu sony tylko zwyklego lumixa ktory jak sie dowiedzialam troche mnie ogranicza nie rozumiem twoich postow (moze nie tylko aparat mnie ogranicza)
pozdrawiam i trzymajcie sie ''chłopcy'' i tak jestescie najlepsi :D :D :D


Zwięźle i krótko ... dobre ...moze wogole obrazkowo ? Ciekawe dlaczego ksiązki maja po 200 stron a nie jakieś 3 ... ? Chyba ze ktos umie czytac tylko streszczenia - analfabetyzm naszych czasów ... zwrot w strone obrazków,

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

kris napisał(a):

Andi w moim poście wyżej własnie o to chodziło - na co zwróciła uwagę Paulina!

można krótko, zwięźle - ale jak Ty wolisz ilość - to ja Ci mówię, że najnormalniej na świecie nigdy nie przeczytam posta o takiej długości !


nie przeczytasz bo ludzie gadaja zdwakowo i nie umieja formułowac głebszych konstrukcji myslowych ... dlatego jest to slizganie sie po lodzie (po tematach) bez głebszej analizy ... nie masz cierpliwosci - nie czytaj

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

Mirku, w 4 emotkach opisałem to 4 posty wyżej :nauseated_face:
Wygląda na to, że klon fatamorgany straszy na sonyforum :smileyevil: http://klubkm.pl/forum/images/smilies/thumbdown.gif[/quote

jak zwykle brak konkretów ... wiec atak skierowany jest na osobe ...nie mozna odpowiedziec na problem - bo to za trudne - wiec trzeba skierowac atak na osobę ... a moze tak szanowny moderator - doczyta tutaj to - czego tak pilnuje - zasad poszanowania ludzi? Jak ktos nie ma nic do powiedzenia merytorycznie - to pozostaje mu zaatakowac autora mysli ... ZNOW ZERO KONKRETOW ...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

andi - strasznie irytujące jest łamanie przez ciebie netykiety - dot. pisania kilku postów z kolei - skoro ma się możliwość edycji tego co się napisało

powolutku skłaniasz się ku trollowaniu - na siłę próbujesz nam wmówić, że twój podział będzie "the best"


co z tego, że ktoś wrzuci ci zdjęcie z 900tki skoro będzie gniotem na dodatek zdjęcie bedzie poruszone, prześwietlone etc.
wtedy jak rozumiem dojdziesz do wniosku, że 900tka robi do d... zdjęcia :slight_smile:

zrozum - nie mam nic do ciebie - ale to o co postulujesz NIE JEST SŁUSZNE - bo nie aparat, a fotograf robi zdjęcie

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

:shock:

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

paulina napisał(a):

Zwięźle i krótko ... dobre ...moze wogole obrazkowo ? Ciekawe dlaczego ksiązki maja po 200 stron a nie jakieś 3 ... ? Chyba ze ktos umie czytac tylko streszczenia - analfabetyzm naszych czasów ... zwrot w strone obrazków,




:smileyevil:


Spokojnie, Andi może zacznij od początku już bez sarkazmu docinek itd. itp. napisz prosze wczym tkwi problem i czego oczekujesz po tym forum moze ktoś jest w stanie Ci pomóc zastanów sie nad tym i oby następny post był miły i rzeczowy... :D
pozdrawiam i licze na Ciebie...
rozumiem, ze nie sledzisz watku - zreszta - temat zostal zamkniety przez moderatora ... dzisiaj nie mam czasu wracac do tematu - moze za dwa dni Ci napisze- przepraszam

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Omijając tą obszerną Dyskusję :o , która w trakcie bardzo odbiegła od Tematu... :shock:
Jako fotoamator, który zaczyna obsługę lustrzanki...
Jest jakaś galeria dla początkujących :question:
Czy od razu mam pakować swoją galeria na pożarcie znacznie bardziej doświadczonych fotografików ode mnie :question:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ale czemu nie chcesz tutaj wystawić fotek ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

kris napisał(a):

andi - strasznie irytujące jest łamanie przez ciebie netykiety - dot. pisania kilku postów z kolei - skoro ma się możliwość edycji tego co się napisało

powolutku skłaniasz się ku trollowaniu - na siłę próbujesz nam wmówić, że twój podział będzie "the best"


co z tego, że ktoś wrzuci ci zdjęcie z 900tki skoro będzie gniotem na dodatek zdjęcie bedzie poruszone, prześwietlone etc.
wtedy jak rozumiem dojdziesz do wniosku, że 900tka robi do d... zdjęcia :slight_smile:

zrozum - nie mam nic do ciebie - ale to o co postulujesz NIE JEST SŁUSZNE - bo nie aparat, a fotograf robi zdjęcie


Juz tu nie zagladam - bo to strata czasu i znow gadka o tym samym. jesli ktos wrzuci gniota z 900 - to nikt nie bedzie sie pytal o to jak zrobil to zdjecie ...natomiast jesli zrobi dobre foto / informacja jakich uzyl parametrów bedzie istotna dla otrzymanego efektu, zazwyczaj umieszczamy zdjecia ktire nam sie z jakichs powodów podobają a nie te ktore nie stanowia wartosci ... sorry moze i masz dobre intencje jak twierdzisz / ale zadajesz pytania - wybacz - banalne, popadajac w skrajnosc ...ma juz oglad sytuacji ...szkoda mi czasu na to forum / przynajmniej w tematyce zdjec . Pozdro

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

kris napisał(a):

ale czemu nie chcesz tutaj wystawić fotek ?



To nie jest tak, że nie chce :) Tylko czy jest jakaś galeria dla początkujących :question:
Czy wszyscy robią :question:
Nie chce niepotrzebnie zaśmiecać porostu :)

Pozdrawia Starosta :grin: