anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

koniu_88 - wrocławski street?

koniu_88
Początkujący

koniu_88 - wrocławski street?

Niektórzy mnie znają z KKMa, niektórzy stąd.. Albo w ogóle mnie nie kojarzą :P
W każdym bądź razie zapraszam do komentowania ;)

18 ODPOW. 18
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ale dałeś po oczach! :slight_smile:

Szkoda, że tak dziwnie układa się ten most po którym jedzie pociąg bo przez to sprawia wrażenie, że fotka jest krzywa. Ja bym ciął w panoramę, i bez tego pociągu na górze...wówczas robi się jeszcze fajniej bo pociąg jadący na zakręcie jest w mocnym punkcie.


Fajnie, że założyłeś album na forum! :c20

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

idealne zdjęcie dla producentów puzzli :)

..shprot..
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

:c37

01 - ja się zgadzam z Lajamem. Przy czym ja bym (w miarę możliwości) zwiększył ogniskową (500ta :c34 ) :nauseated_face:
Na pierwszy rzut oka wygląda jakby tam był niezły galimatias, a przecież wszystko jest przemyślane i dopracowane :thumbsup:

Niektórzy mnie znają z KKMa, niektórzy stąd.. Albo w ogóle mnie nie kojarzą :P

a są jeszcze tacy, którzy poznali na plenerku :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Brrr ale to straszne, idzie dostać oczopląsu...
Zdjęcie jak najbardziej mi się podoba, świetnym pomysłem było to sfotografować, a W&B chyba dlatego, żeby cokolwiek było widać? ;)

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
koniu_88
Początkujący

Lajam, shprot, kris, bart_m26, dzięki :c22

Lajam napisał(a):


Szkoda, że tak dziwnie układa się ten most po którym jedzie pociąg bo przez to sprawia wrażenie, że fotka jest krzywa. Ja bym ciął w panoramę, i bez tego pociągu na górze...wówczas robi się jeszcze fajniej bo pociąg jadący na zakręcie jest w mocnym punkcie.


Na szczęście to tylko wrażenie ;)

kris napisał(a):


01 - ja się zgadzam z Lajamem. Przy czym ja bym (w miarę możliwości) zwiększył ogniskową (500ta :c34 ) :nauseated_face:
Na pierwszy rzut oka wygląda jakby tam był niezły galimatias, a przecież wszystko jest przemyślane i dopracowane :thumbsup:


500-tka była za długa.. To było robione na 200.. To miałem zrobić samą lokomotywę? :D

kris napisał(a):

a są jeszcze tacy, którzy poznali na plenerku :c20


Fakt :P

Brrr ale to straszne, idzie dostać oczopląsu...
Zdjęcie jak najbardziej mi się podoba, świetnym pomysłem było to sfotografować, a W&B chyba dlatego, żeby cokolwiek było widać? ;)


Zdjęcie w kolorze byłoby zbyt mdłe..

Tommygun------
Początkujący

Komentowałem to foto na KKMie ale jeszcze mnie naszło po uwagach Lajama i krisa. Można by powalczyć jeszcze trochę, mianowicie kwadrat, dolna krawędź tuż nad "wiaduktem" na dole i ciągnąc w prawo aż do jasnego bloku z prawej, no i w górę. Trzeba by to zrzutować na duży format odbitki lub wielki ekran, nabrałoby wyrazu.

Kufa, tak sobie właśnie zdałem spraw, że zaniedbałem tutejszy album. :smileyredface:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

z tym kwadratem to też niegłupie :thumbsup:

Tommygun napisał(a):

Kufa, tak sobie właśnie zdałem spraw, że zaniedbałem tutejszy album. :smileyredface:


a o wspieraniu (od komentatorskiej strony) innych albumów nie wspomnę :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Tommygun------
Początkujący

Poprawię się. :c34


Koniku, dawaj dalej. :thumbsup:

koniu_88
Początkujący

Tommygun napisał(a):

Poprawię się. :c34


Koniku, dawaj dalej. :thumbsup:


:smileythumbsup:


Zdjęcie zrobiłem we Wrocławiu.. Kto wie jaka to ulica? Truti nie ma prawa głosu.. Czokapik też nie :P