anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kris - Paris

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kris - Paris

i ja postanowiłem pokazać forumowemu gronu swoje prace :nauseated_face:

zapraszam do oglądania i wyrażania swoich opinii - przyjmę krytykę na klatę, więc bez obaw :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
3 314 ODPOW. 3 314
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Witam dla Mnie ( a wiesz ze ze mnie profesjonalista jak z koziej du.. traba :D ) 19 i 20 super w 20 podoba mi sie uchwycenie jej piegusnej cery fajnie :D

Ps lubujesz sie w portrecikach? tak tylko z ciekawosci pytam ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

Witam dla Mnie


mam prośbę - interpunkcja fajna sprawa :smileyrolleyes:

paulina napisał(a):

Ps lubujesz sie w portrecikach? tak tylko z ciekawosci pytam ;)


lubie sztukę piękną, a że najczęściej jest nią kobieta - co zrobisz :smileyhappy:

a tak na serio to 40/40 ulica/portrety, pozostałe 20% to wszystkie inne dziedziny

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

postaram sie ;)
narazie bede bierna w komentarzach popatrze i poczytam co inni maja do powiedzenia w sprawie twoich fotek (moze Andi ma racje.....?)
przyznam sie ze milo je sie oglada powodzenia i zycze Ci sukcesow fajnie bedzie moc sie pochwalic ze znam swiatowej klasy mistrza aparatu krisa-przesadziłam :D ? raczej nie!!!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

fajnie bedzie moc sie pochwalic ze znam swiatowej klasy mistrza aparatu krisa-przesadziłam :D ? raczej nie!!!


:smileyhappy:
bez takich proszę :smileyrolleyes:
bo mi, sława nie grozi ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
JJP2-----
Początkujący

A co! A ja Ci napiszę :nauseated_face:

18a - podoba mi się (nie wiem co bardziej dziewczyna czy jej portret ;) ). Nasunęło mi jeden pomysł i spróbuje go zrealizować.
19a - zdjątko "fajoskie" ale jakioś tak "pulpitowo" (znaczy się z ekranu komputera) wykadrowane. Do mnie bardziej przemówiłoby np. w kwadratowym kadrze ale to jest mój subiektywny odbiór.
20a - a to mi się najbardziej podoba (pewnie dlatego, że kolorowe a mam dość szarzyzny za oknem i słońca mi trzeba).

Ogólnie bardzo pozytywny odbiór tych trzech prac.
JJP

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kris napisał(a):


mam prośbę - interpunkcja fajna sprawa :rolling_eyes:


Zgadzam się. Dodam jeszcze, że zaczynanie zdania Dużą Literą też bardzo ułatwia czytanie :smileytwisted:
A portrety jak zwykle u Ciebie - znakomite! Może boa mógłby się przyczepić, dla mnie to mistrzostwo!.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tadeusz napisał(a):

Może boa mógłby się przyczepić....


i czepianie się przydaje :smileymrgreen:
Dzięki Tadeuszu http://klubkm.pl/forum/images/smilies/cheers.gif

teraz też z szuflady: Aneta B.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Alf300
Początkujący

A ja Kris może będę miał tylko pytanie (bo komentować to mi nawet nie wypada bo cóż mogę powiedzieć tylko jedno... świetne )

Ok Kris powiedz mi jak to jest z tym kadrowaniem portretów czy jak obetnę kawałek modela to jest Ok czy nie Ok :question:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

no portret dla mnie to raczej sama twarz więc czy chcesz czy nie - musisz ściąć :slight_smile:

a na poważniej - gdzieś dawno temu czytałem, że jak już ścinamy to na stawach (czyli podobni lepiej ciąć na kolanie niż łydce)
ale dawno odszedłem od takiego toku.....tnę jak chcę, a lubię ciąć :smileytwisted:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Alf300
Początkujący

....a więc tnijmy Panowie ... tnijmy http://klubkm.pl/forum/images/smilies/cheers.gif


Ok rozumiem