anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kuraq

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kuraq

Witam.
Będę tu wrzucał różne zdjęcia, róznych obiektów i osób.
Na wejście kilka zdjęć z moją najwierniejszą modelką.

751 ODPOW. 751
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

To kolejny strzał, z szufladki. Lato, niedziela, spać nie mogłem, modelek o 5 nie miałem pod ręką akurat, więc powstały wschodniosłoneczne krajobraziki. Teraz jednen, jeśli się spodobaja... to się coś znajdzie:]

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Też czasem spać nie mogę ale wschodziki ta mam zasłonięte... Musiałbym tyłek ruszyć na zewnątrz a taki znów bezsenny to ja nie jestem :D

Zdjęcie bardzo sympatyczne i podobające się - jak masz więcej to oczywiście, że zapodawaj! :D

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

101. ten fiolet z różem mnie urzekł

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Piękne kolorki :c4

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Ładne kolory kolory :thumbsup:
Wrzuć coś jeszcze :c20

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Kolorki przednie :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Wschodzik bardzo przyjemny :thumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

co do 100tki wszystko już napisane, ja napisze tylko, że mało milenijkowy strzał http://klubkm.pl/forum/images/smilies/rotfl.gif

101 - zapowiadało się fajnie (miniaturka), bo kolory cud, miód, malina - ale niestety linia horyzontu jest średnia - nie wyróżnia się niczym, a szkoda

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

wschodniosłoneczny krajobrazik bardzo przyjemny :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Niezmiernie miło mi tylke komentarzy czytać:) Dosiek, rakastan00, Michał, Starosta, Bertone, Smoku, kris i Aniqa Wielkie Wam dzięki:)

doslav napisał(a):

Też czasem spać nie mogę ale wschodziki ta mam zasłonięte... Musiałbym ruszyć na zewnątrz a taki znów bezsenny to ja nie jestem :D


No, ja wtedy miałem jakąś wewnętrzną chęć i się ruszyłem,kilka ładnych kiometrów od tej 5:30 do 9 przespacerowałem:)

kris napisał(a):


co do 100tki wszystko już napisane, ja napisze tylko, że mało milenijkowy strzał

101 - zapowiadało się fajnie (miniaturka), bo kolory cud, miód, malina - ale niestety linia horyzontu jest średnia - nie wyróżnia się niczym, a szkoda


Na coś bardziej milenijkowego nadejdzie czas, a raczej lampy, bo się foto Zdzisiek od napary ociąga.... ale już niedługo 111:)
A co do bardziej urozmaiconego horyzontu, to ja proszę bardzo, jak to się mówi. Naś klient nać pany.
Ale kolory już nie to, bo słońce wyżej już się wzbiło:)