anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kuraq

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kuraq

Witam.
Będę tu wrzucał różne zdjęcia, róznych obiektów i osób.
Na wejście kilka zdjęć z moją najwierniejszą modelką.

751 ODPOW. 751
kata-woj
Początkujący

dokładnie ;) to zdjęcie TAKIE ma być i mnie się bardzo podoba - odjazd! :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

nie kwestionuję że kuraQ dobrym fotografem jest, bo jego wcześniejsze prace w tej galerii to potwierdzają ,piszę jedynie że ten experyment do mnie nie trafia, choć pomysł i włożona praca zasługuje na pochwałę , diabeł tkwi w szczegółach,

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

176 - fajne :thumbsup:

177 - jak dla mnie zbyt agresywne. Trochę zbyt dużo elementów stylizacji (papieros zupełnie nie wiem po co). Wiem, że miało być ostro świecone, ale moim zdaniem trochę nie ten kąt - wyszło płasko.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):


177 - jak dla mnie zbyt agresywne. Trochę zbyt dużo elementów stylizacji (papieros zupełnie nie wiem po co). Wiem, że miało być ostro świecone, ale moim zdaniem trochę nie ten kąt - wyszło płasko.


Papieros to wspólny pomysł modelki i wizażystki, jeśli dobrze pamiętam. Generalnie było silne na niego parcie ze strony obecnych, więc zostałem zakrzyczany ;)
Co do światła, Lajam ma pełną rację, że lepiej prezentowałoby się to, gdyby światło było ciutkę wyżej i w lewo, ale niestety z lampą na body inaczej się nie da :cry:
ale to już jak joo wspomniał

joo napisał(a):

braki sprzętowe

:c20

Konkludując. Miało być ostro i agresywnie, ale może nie aż tak, jak jest. Zapewniam, że w przyszłości będę w stanie to przeskoczyć :c20
Ostre światło jeszcze zobaczycie, ale tymczasem dam coś na "uspokojenie" nastroju :D
Tym razem wizażem zajmowała się Emilia.

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

178 do mnie przemawia :c4 :c4 ;) .

profile.country.pl_PL.title
lopeezzz
Początkujący

176 i 178 :c4

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam. :c37
176. Tak jak już ktoś napisał jak z okładki. ;)
177. Jak dla mnie to mi się ta fotka nie widzi. :|
178. To mi się bardzo, ale to bardzo podoba. :thumbsup:

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

178 :c4 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

178 :thumbsup: , tylko wolałbym chyba żeby modelka była cała ostra :c18 , ale jest :thumbsup: .

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

178 - bardzo ładnie :thumbsup:
Kolory nie powiem z jakim klubem piłkarskim mi się kojarzą bo to oczywiste :c2

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________