anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kuraq

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kuraq

Witam.
Będę tu wrzucał różne zdjęcia, róznych obiektów i osób.
Na wejście kilka zdjęć z moją najwierniejszą modelką.

751 ODPOW. 751
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

172 - zacny męski portret. Szkoda jedynie tego jasnego prześwitu z prawej. Dodałbym jeszcze rozjaśnienie lekkie oczu
173 - jak dla mnie takie dziwne :c18 jakoś tak niezdecydowanie włosy zasłaniają twarz......no czegoś mnie tu brakuje w tym kadrze :c18
174 - nie, nie, nie...nie znalazłem nic pozytywnego w tym kadrze (i nie chodzi tu o papierosa, a po prostu o zdjęcie)
175 - podoba mi się,. Jest takie inne.
176 - feszynowe jak nic! Wielkie brawa :c4
177 - to jest ten typ "feszyn", której ja bardzo nie lubię. Takie "lampą na wprost stajl" a fuj :P
178 - ładne. Subtelne. Delikatne. Stonowane :thumbsup:
179 - brakuje mi kontaktu z Tobą. Widać, że to chyba warsztaty lub wspólne focenie. Nie.


Darku i po co Ci FF? I po co Ci 85 1.8 / 1.4 ? Świetnie sobie radzisz bez tego :thumbsup:

Tadeusz napisał(a):

Bertone napisał(a):

Tadeusz napisał(a):

Z Ruchem?

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/nieee.gif


Niebiescy! Niebiescy!! :nauseated_face:


Wiadomo! Niebiescy. Królewscy! Swoją drogą mam tak blisko na stadion ruchu chorzów, a na stadionie byłem raz jedn i to na sesji ślubnej :smileyhappy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Dziękuję Wam za liczne odwiedziny :c57

joo napisał(a):

wygląda jak by opuściła głowę żeby się zmieścić w kadrze,


Nie, bo to crop, ale w sumie fajna uwaga ;)

kris napisał(a):


174 - nie, nie, nie...nie znalazłem nic pozytywnego w tym kadrze (i nie chodzi tu o papierosa, a po prostu o zdjęcie)


Obrobiłem dość dobrze :P
:smileyhappy:

kris napisał(a):

177 - to jest ten typ "feszyn", której ja bardzo nie lubię. Takie "lampą na wprost stajl" a fuj :P


Zawsze chciałem takie zrobić :D

kris napisał(a):


179 - brakuje mi kontaktu z Tobą. Widać, że to chyba warsztaty lub wspólne focenie. Nie.


Kontaktu mi z Elą nie brakowało, ale focenie owszem, wspólne :c20

kris napisał(a):

Darku i po co Ci FF? I po co Ci 85 1.8 / 1.4 ? Świetnie sobie radzisz bez tego :thumbsup:


Dla komfortu :c20
ps. solidnie przeszperałeś :smileythumbsup:

A teraz zdzisiek, Martyna.
Teraz, moim zdaniem, widać, dlaczego fotka z fb jest tak oświetlona :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kuraq napisał(a):

A teraz zdzisiek, Martyna.
Teraz, moim zdaniem, widać, dlaczego fotka z fb jest tak oświetlona :c20


skromnie powiedziawszy (w obronie pewnej grupy piszę) warto by było podlinkować lub hostować zdjęcie z FB, bo nie każdy ma tam dostęp i ochotę przebywać ;)

Moim skromnym zdaniem, BW zdecydowanie lepsze :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Masz rację, już :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

tak BW - 100x lepsze - ale normalną blendą raczej też byś taki efekt uzyskał a przynajmniej wtedy kolor by był 'bardziej odpowiedni'

kata-woj
Początkujący

fajneeeeeeee z Martyną :nauseated_face:
sama nie wiem, które mi się bardziej podoba: kolor czy BW? :c18

chyba jednak kolor,
w BW nie pasuje mi ta letnia sukienka - jest za zwiewna i za delikatna MZ do tej tonacji i półmroku, który się stworzył przez BW, najzwyczajniej jest mi zimno jak patrzę na to czarno-białe zdjęcie ;)
na kolorze jest jaśniej, cieplejsze kolorki i jak najbardziej sukienka :thumbsup:

tak to widzę :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Strach pomyśleć a raczej zobaczyć Twoje zdjęcia jak dorobisz się coś w stylu 85 1.4 :c20

Przyjemnie się ogląda :thumbsup: :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Dziwny kadr, dziwne cięcie, dziwnie oświetlone. :c63

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

fajneeeeeeee z Martyną :nauseated_face:
sama nie wiem, które mi się bardziej podoba: kolor czy BW? :c18

chyba jednak kolor,
w BW nie pasuje mi ta letnia sukienka - jest za zwiewna i za delikatna MZ do tej tonacji i półmroku, który się stworzył przez BW, najzwyczajniej jest mi zimno jak patrzę na to czarno-białe zdjęcie ;)
na kolorze jest jaśniej, cieplejsze kolorki i jak najbardziej sukienka :thumbsup:

tak to widzę :nauseated_face:


Wrzucę 'kolor', który pasuje do twojego opisu :P

Bertone napisał(a):

Strach pomyśleć a raczej zobaczyć Twoje zdjęcia jak dorobisz się coś w stylu 85 1.4 :c20


Będą identyczne ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

181 - dużo lepsze :thumbsup: choć drażni przesadny kolor szminki i dość zastanawiające malowanie ust powyżej obszaru samych ust (szczególnie w kącikach wygląda to po prostu źle - jakby się pierwszy raz malowała).

180a - podobnie jak poprzednie - z kosmosu. Wszystko jest dziwne na tej fotce. Światło znikąd na połowie dziewczyny, ucięte nogi i elementy po lewej stronie w kadrze, które skutecznie odciągają wzrok.