anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lars - niech się dzieje, co chce! Światełko w tunelu

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Lars - niech się dzieje, co chce! Światełko w tunelu

OK, czas przywdziać stalowe jaja i poddać się ocenie :smileytwisted:

79 ODPOW. 79
profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Mi najbardziej podobają się motocyklowe, nie wiem czy to z ogólnej słabości do motórów ale uważam że są najlepsze. Świetnie je "złapałeś" . :thumbsup: '
Jeżeli miałabym się czepić, to chyba tylko piątej fotki - inaczej bym wykadrowała (ścinając trochę z prawej strony) ale to oczywiście moje subiektywne odczucie.
Gratuluję założenia w końcu galerii i czekam na więcej. :c4

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Ha, nie zjedli od razu :slight_smile:

bart_m26, koleś na motocyklu to mistrz świata w takich akrobacjach. Mam więcej jego zdjęć, niestety, na kiepskim tle. I nawet, jeśli nie przepadasz za takimi imprezami, dla tegoż artysty warto się na niej pojawić - prawdziwa magia!

Thanatos, przyznam się, że to moja pierwsza próba "cięcia" zdjęć inaczej, niż 3x2. Wezmę sugestię pod uwagę przy kolejnych kadrowaniach.

Dzięki za komentarze!

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

bardzo fajne, dynamiczne zdjęcia :c4 aż czuć gumą :slight_smile:

podium kolejno: 12 :c55 6 :c4 7 :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Kiedyś myślałem, że druga połówka jabłka to licentia poetica...
To prawda. Ja już to wiem. Niestety, za późno...

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Strasznie podciągnięty kontrast, wyszło to co niekoniecznie powinno wyjść, gdybym w tym stylu zrobił zdjęcie np mojej siostrze (podbicie kontrastu bardzo wyciągnęło niedoskonałości skóry ) i to opublikował po prostu by mnie zabiła :slight_smile: ).

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Neee, łzy byłyby zbyt dosłowne. Tutaj pozostaje drobne pole do własnej interpretacji - co też w danym momencie obiektowi fotografowanemu tłukło się po głowie.
Uważam że fajnie wyszły te piegi, faktura skóry. Modelka została ukazana taka jaka jest - ze swoimi wszystkim niedoskonałościami, niedociągnięciami, bez upiększeń, wygładzeń i innych fotoszopów.To, ze ktoś może się obrazić iż został tak ujęty na fotografii, bo nie wyszedł "dość ładnie" nie oznacza, ze zdjęcie jest niedobre. Ja właśnie lubię taki typ foto - wiele mówi zarówno o autorze jak i o modelu.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Dzięki za komentarze.
Tak, niedoskonałości miały być widoczne, bo to część całości. Jedyne, czego nie udało się uzyskać, to ciut mniejszej głębi.

Dziś "Spojrzenie do przeszłości"

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lars napisał(a):


Dziś "Spojrzenie do przeszłości"



Nie wiem, czy mogę się powymądrzać (bo się nie znam) ale może jako osoba nieznająca się wtrącę 0,03 zł.
Bardzo mi się podoba "Spojrzenie do przeszłości" ale ... jak zawsze muszą być u mnie ale. Delikatnie doświetliłbym cienie z tyłu węglarki (z prawej strony zdjęcia), niech będzie widoczny tam szczegół, obciąłbym latarnie z lewej strony a żeby zachować proporcje zdjęcia to jednocześnie obciąłbym troszkę dołu pozbywając się cienia w LD rogu.
Ale to tylko moje zdanie, człowieka, który zazdrości innym umiejętności robienia fajnych zdjęć.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Zaniemówiłem i zaczerwieniłem się... :smileyredface:

piotruso, jeśli Ty mienisz się człowiekiem nieznającym, i zazdroszczącym innym robienia fajnych zdjęć, to nie mam pojęcia, co mam o sobie powiedzieć. Nic niewiedzący fotopstryk z odrobiną szczęścia? :slight_smile:

Dzięki za konstruktywną opinię. Racja, nie zachowałem proporcji, a o tych cieniach nie pomyślałem.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Lars napisał(a):

Zaniemówiłem i zaczerwieniłem się... :smileyredface:

piotruso, jeśli Ty mienisz się człowiekiem nieznającym, i zazdroszczącym innym robienia fajnych zdjęć, to nie mam pojęcia, co mam o sobie powiedzieć. Nic niewiedzący fotopstryk z odrobiną szczęścia? :slight_smile:

Dzięki za konstruktywną opinię. Racja, nie zachowałem proporcji, a o tych cieniach nie pomyślałem.



Aby nie śmiecić w Twojej galerii wyjaśnienie wysyłam na priv.
Co do proporcji zdjęcia to ja, ale powtarzam, ja lubię standardowe proporcje zdjęcia: 3:2, 16:9, 1:1. Natomiast w tym wypadku chodziło mi o to, że aby zachować proporcje zdjęcia jakie Ty ustaliłeś to obcinając lewą stronę trzeba przyciąć również dół lub górę. A ponieważ przeszkadza mi ten cień w LD to akurat można przyciąć zdjęcie z lewej i od dołu nie burząc kompozycji.