anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.pl_PL.title
nepray
Użytkownik

heh...

Co mogę napisać...

Powiem tak - dobry znajomy jakiś czas temu stał się Tatą. Czeka go najdłuższy fotoreportaż jego życia, w sprzęt jest moooocno zaopatrzony.

A ja podaję mu Twoje zdjęcia jako wzór.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

170-173 - Lodowa seria - niezła seryjka! Kaszkiet, koszula - fajny stary klimacik! Kojarzy mi się z chłopakami z lat 20tych ubiegłego wieku. Najbardziej podoba mi się 170 i 171. Zaś najmniej 172- nie bardzo czaję po co ten kadr ;)

174 - Najbardziej podlany krzak - dyptyczek zacny! Takie lubię! BTW fajne ciuszki!
175 - Nie ma jak kobieca ręka w ogrodzie!

176 - szkoda, wielka szkoda, że GO nietrafiona :( Klimat, kolorki, kadr, mina, światełko - wsio na takim poziomie, jak lubię....ale tej ostrości nie przeboleję
177 - o! TataKuby! Znowu przez niego na sesji sKubi płacze?Traumę będzie mieć :c97
178 - Łoooooo! Świetny trypyk! Szacuneczek. Wstęp, akcja i reakcja. Wielkie brawa :thumbsup:
179 - najlepsza jest jego łapka i jej mina :slight_smile: Będzie miał niezłą polewkę oglądając to zdjecie, jak dorśnie
180 - tiaaaa.....mina reprezentacyjna sKubiego! Mówi tak wiele :D
181 - ŁO! Świetny moment, podoba mi się światełko, kolorki, plusk oraz poza i mina Kuby
182 - haha! Teraz Kuba ma przechlapane :c97
183 - :c34
nie wypowiem się bo jako uczestnik nie będę wiarygodny i neutralny :nauseated_face:
184 - padłem! Urodzony wędkarz! I ta pelerynka! Wypasik :D
185 - miłe akuku!
186 - jakoś tak niżej-poniżej Twoich możliwości Brakuje światła.

Czekam na więcej - wszak wakacje są! Masz więcej czasu :P

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Strasznie miło mi czytając te wszystkie słowa ;) Szybciutko kolejną wrzutkę zapodaję, bo plan jest aby w 2 urodzinki Kubiego w galerii mojej zawitało zdjęcie 200 ;). Mam więc mobilizację do odświeżania moich zbiorów.
Tymczasem Kubi pozdrawia wszystkich forumowych wujków i ciocie ;)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Matko Kuby! :slight_smile:

A na urodziny Kubiego pozdrowienia od wujka, którego jeszcze nie zna :c38

Co tu gadać - świetne.
Maratończyk rewelacyjny, widać już nawet że zadyszany jest :)

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Jak zawsze super fotki z Kubą w roli głównej. :c4 :c4 :c4

Pozdrowienia od wuja górnika ze Śląska. :D

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Zgadzam się z Lajamem, maratończyk powala :c4

Tommygun------
Początkujący

Dobre, naturalne, bardzo bliskie dziecięcej rzeczywistości, do tego naturalne kolory - takie fotki lubię!

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ma chłopka rękę do podlewania - takie pomidory wyhodować w to deszczowe lato :shock:

Podoba mi się to z malinkami.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:c37
Widzę, że znów obrazki do chwalenia :D

Moje 3 grosze o 188: osobiście nie lubię, jak dzieci bawią się jedzeniem i w "pierwszym czytaniu" nie spodobało mi się. W "drugim" zwróciłem uwagę na kadr i stwierdziłem, że jest bardzo dobry - ładnie prowadzi oko tam, gdzie trzeba; dopiero za czwartym razem zauważyłem podeszwę w PD, która... może się niektórym purystom nie podobać. Reasumując: świetne! :c4

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Dziękuję za wszystkie wpisy. Ścigam się ostatnio z czasem, ale mam jeszcze kilka dni by dobić do 200.