anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Kuba jak zwykle :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ale ta czapka jakby go trochę przytłaczała - może to przez ten duży pompon... Przez to z lewej strony kadru robi się tak jakoś "tłoczno" w stosunku do prawej strony. Czekam na kolejne z tych 40 fot :D
pzdr

mateja09
Początkujący

Wg mnie 5zdj jest nie całkowicie naturalne. Czy robiłas coś z oczami dziecka?

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Oczywiście, że robiłam. Poddałam obróbce w LR aby uzyskać taki efekt. Oczy malca są z natury niebieskie ale nie aż tak intensywne.

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Ale ma czape :shock:
Fajne :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Zrodziła się w głowie pewna koncepcja. A że od pomysłu do wykonania droga niedługa - oto efekty. Tym razem bez Kuby w roli głównej. Pociągnęłabym jeszcze ten temat, ale póki co poczekam na odbiór już wykonanych.

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

19. Tło jest nieszczególne, ucięte mankiety... :rolling_eyes:
18. :c4 podoba mi się ;) Jedynie postarałbym się jeszcze uporządkować sznurowadła :)

Pomysł ciekawy, czekam na więcej :c47

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Pierwszy raz tu zajrzałem i jestem pod wrażeniem bardzo ładne zdjęcia :thumbsup: i widzę, że masz dużo ciekawych pomysłów będę teraz regularnie tu zaglądał. :D

Krzychol123456
Początkujący

Zgadzam się z Firianus-em.Szkoda ,że nie uporządkowałaś sznurowadeł.

Wiem co chciałaś pokazać i nawet dobre to wyszło.Podoba mi się ten motyw :thumbsup: :c20

Creatoor
Początkujący

Firianus napisał(a):

postarałbym się jeszcze uporządkować sznurowadła


Zdecydowanie jak wyżej

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Wiem, że zdjęcie powinno bronić się samo, ale... Pozwólcie, że co nieco dopowiem. Otóż chodziło mi o cykl w stylu "Chłopaki się szykują", więc tło dla koszul jest zamierzone (jakby wyciągnięte z szafy by je zaraz założyć ). Tak samo ze sznurówkami (nie chciałam ich jakoś specjalnie aranżować, a że nie miałam pomysłu na nonszelanckie ułożenie, zostawiłam je tak jak były). Natomiast zgadzam się co do do mankietów (faktycznie mogłam zadbać by było je widać w całości).
Dodam jeszcze, że miałam nadzieję, że będzie to wyglądać w stylu elementów reportażu z przygotowań ślubnych.
Oczywiście jak zwykle dziękuję za cenne opinie i wskazówki.