anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

No to i ja wtrącę swoje trzy grosze ;)

Pierwszy wrzut - podoba mi sie już sam pomysł :thumbsup: A że wykonanie również niezgorsze to i pogratulować wypada...
Dzieci natomiast zawsze robi się (w sensie pstrykania fotek oczywiście) bardzo emocjonalnie i wiem jak dużo trzeba dyscypliny i samozaparcia żeby przeprowadzić selekcję i wyrzucić choć jedno zdjęcie z tych kilkuset zrobionych od przedwczoraj :slight_smile:
Napiszę tylko (nieco pod prąd), że najbardziejsze dla mnie jest zdjęcie nr 5... Kapitalny klimat :thumbsup:
Na czwórce natomiast (mam też kilka takich ujęć - faktycznie trudno się powstrzymać) chyba nieco zawiodła obróbka i dłonie wyglądają... niekorzystnie ;)

Generalnie - fajne foty i czekam na wiecej :thumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

5 świetnie pokazuje jak dzieciaczki całymi siłami próbują zdobywać świat :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Jak na razie wszystkie fotki bardzo mi się podobają, ale moim faworytem jest 5 :c4

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

zdecydowanie 5 wysuwa się na prowadzenie, choć 4 ma coś w sobie :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Dziękuję wszystkim za opinie. Cieszę się, że moja praca podoba się jeszcze komuś niż tylko mnie;) Dostałam pozytywnego kopniaka do dalszej pracy.

profile.country.pl_PL.title
midyrsz
Początkujący

5 jest super :c4 :c4 :c4 a te nocne mi się też bardzo podobają.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Tym razem B&W. Proszę o opinie i wskazówki..

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

8 - , bardzo sympatyczna fota ( konwersja według mnie bombowa ) :thumbsup:
7 - takie delikatne rozmycie , fajnie wyszło i kadr też bardzo fajny :thumbsup:
Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Ósemka się mnie zdecydowanie bardziej podoba :thumbsup: :D Bo na drugim zdjęciu to Kuba chyba właśnie mrugnął - co? ;)
Takie foty jak 8-ka bardzo do mnie przemawiają - tam widać wszystkie uczucia jak na dłoni... Tylko, że ja to pewnie nieobiektywny jestem bo mam malca w tym samym dokładnie wieku :D

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Mój "malec" już co prawda pełnoletni, ale fotki Kuby i tak mi się podobają. No bo jak moga sie nie podobać? Niemowlaki są takie słodkie, a jeszcze jak zdjęcie dobrze zrobione...
Do 8 aż się uśmiechnąłem :c4
A 7 ...na wszystko jeszcze raz popatrzę, i... usnę sobie słodko :D

------------------------------
fotoamator