anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

doslav napisał(a):

(..)Tylko, że ja to pewnie nieobiektywny jestem(..) :D

niekoniecznie dosiek ;)

dla mnie 8ka jest wręcz kapitalna :c4 a i 7ka niczego sobie :smileythumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Bertone napisał(a):


7 - takie delikatne rozmycie , fajnie wyszło i kadr też bardzo fajny


Hmmm.... Przyznaję się... Jeżeli mi wyszło rozmycie fajne to absolutnie przypadkowo. Nie był to zamierzony efekt. Póki co sporo zdjęć "wychodzi" przypadkiem, mniej jest tych faktycznie przemyślnych, pieczołowicie komponowanych ;) . Ale pracuję nad tym...
Dziękuję za odwiedzenie galerii i komentarze

profile.country.pl_PL.title
jmw.w-----
Nowicjusz

wszystkie Twoje zdjęcia jak dla mnie są okej :) moim zdaniem jednak 5 zdecydowanie najlepsze :c4 4 równie dobre :)

Ewaloo
Początkujący

Bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia :)
4 najbardziej chwyta za serce, rozkoszna stópka ;)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Kuba nie miał dziś ochoty na pozowanie - marudził cały dzień. A co ma robić kobieta na macierzyńskim ze sporą dawką wolnego czasu (ale tylko podczas gdy pociecha śpi...)? Próba uchwycenia detalu..

docentstopczyk
Początkujący

takie szydełkowe robótki są bardzo trudne do sfotografowania. kluczowe jest właściwe oświetlenie przedmiotu, a w "domowych warunkach" to jest niezła gimnastyka.

dobrą metodą jest zrobienie foty (albo 3 fot) w RAW i potem złożenie HDR'a

moja kumpela robi ozdoby na choinki szydełkowe ... masakra była z foceniem tego :D

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz


dobrą metodą jest zrobienie foty (albo 3 fot) w RAW i potem złożenie HDR'a



No i już mam zadanie na jutro;) A jak najlepiej ustawić światło? Co prawda mam do dyspozycji 2 lampki biurkowe i światło przez okno, ale może jakieś wskazówki?

docentstopczyk
Początkujący

wiesz. nie ma na to gotowej recepty. musisz próbować ;-) ... na początek ustaw sobie balans bieli. a potem kombinuj ...

ja wykorzystałem 4 lampki z żarówkami 100W. poza tym robiliśmy takie prymitywne "dyfuzory" z kalki technicznej ...

kombinacji było mnóstwo, ale efekty spoko. pokazałbym ale oddałem płytę z tymi fotami a swoich nie mam

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Jak dla mnie to zdjęcie nr 4 genialnie,młoda niewinna stópka i dłonie na których widać miniony czas :)

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

Obejrzałem albumik i prawdę powiedziawszy: jest b. dobrze :thumbsup:
Najbardziej w oko wpadła mi 4 ;) Dziecko(jak i rodzice) będzie miało piękną pamiątkę :)