anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
krzyho4
Początkujący

13 bardzo ladna fotka i oczywiscie dziecko .rowniez X-mas :thumbsup:

oldguest
Początkujący

To ostatnie świetne. Faktycznie ostrość powinna być na twarz słodkiego malucha ale i tak kolor i kadr bardzo mi się podobają. Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

... i jak tam "pięćdziesiątka" :D :question:
Co do fotki... to zgadzam się z Jarkiem :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Oj zadowolona! Toż to kompletnie inna jasność!! Póki co muszę nacieszyć się f1,8 a potem będę eksplorować wyższe wartości ;) No i czekam na słoneczną pogodę by w pełni docenić właściwości szkiełka.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Też jestem pod wrażeniem i jakoś nie mogę go zdjąć z aparatu

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Zapraszam do obejrzenia pierwszego mojego tryptyku. Oczywiście jest to wynik zabawy nowym szkiełkiem :D

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Troszkę za daleko znalazł się mały model ;)
Szkiełko :thumbsup: :D

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Fajne :thumbsup: mały ma szczęście od początku będzie dokumentowane jak rośnie i się rozwija ;)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Kolejne zabawy stałką. Jakoś tak polubiłam tryptyki ( a tak naprawdę nauczyłam się je w końcu robić ;)). Więc dziś proponuję kolejny zestaw w wykonaniu duetu mama + Kuba.

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Moim skromnym zdaniem ten tryptyk jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Po pierwsze jest "więcej Kuby na zdjęciu" a po drugie tło jest jednolite co pomaga skupić się na właściwej treści.
Troszkę nie pasuje mi ta ramka, ale to kwestia gustu i ważne żeby tobie się podobała.
pzdr