anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
Misiek025
Początkujący

No i ja czekam na kolejne foty :)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Tommygun napisał(a):


Ciekawie, gustownie i z pasją fotografujesz dzieci, ja to akurat doskonale rozumiem. :thumbsup:


Dziękuję ;)

Tommygun napisał(a):


ps. długie szkło to flinta?


Tak

To fakt, troszkę mnie tu nie było. Najpierw zmiany techniczne na forum, potem sporo się wakacyjnie działo. Wrzucam więc krótki przegląd co się u nas działo od wyprawy w maki.

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

:c4 :c4 :c4

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

profile.country.PL.title
_Antek
Nowicjusz

Cała paczka świetna, ale streetowy koszykarz ze zdeterminowaną miną i tupnięcie rządzą! :thumbsup:

Tommygun------
Początkujący

Super fotki, naprawdę bardzo, bardzo dobre. Sam fotografuję dzieci i wiem, że dzieci to raczej taki trochę reportaż sportowy niż portret i te fotki są świetnie trafione, obrazki jak to mówię "same płyną" :thumbsup:
Koronny dowód na to, że nawet "tanimi" szkiełkami z dużą dozą pasji i umiejętności można zrobić pierwszorzędne fotografie, których zrobieniem wcale nie musi być warunek posiadania "takich zabawek jak CZ 24-70" (cytat zamierzony) :c34

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Bravo!

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

:c37
183 - :thumbsup: Tak się powinno fotografować prawdziwych facetów. A nie jakieś tam maki-sr...ki albo inne buziaki ;) ;) ;). Jedyne zastrzeżenie mam do tej trawy na dole kadru - bez niej byłoby bardziej hmm :c18 ... streetowo :nauseated_face:
181 - to, co tygrysy lubią najbardziej :c34 :c34 :c34
pzdr

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:c4 :c4 :c4
Aniu... szczęka opada, naprawdę!
Znakomite Zdjęcia, a o modelu nawet nie wspomnę - powinnaś mu płacić :slight_smile:
Łamacz damskich serc też z niego będzie :c2

Ale ten wiecheć na ostatnim... :c20

------------------------------
fotoamator
moby76
Poszukiwacz

O tak, na 182 widać już namiastkę tego, co czekać będzie w przyszłości Twojego synka ;)
Naprawdę ładne fotografie :c4