anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

łoo... kogo witam, kogo goszczę :c34
przeglądam sobie fotki z myślą, że pojawił się jakiś tata Kuby, a tu się okazuje że nie jakiś, tylko całkiem dobrze znany :nauseated_face:

dosłownie chwilkę temu wróciliśmy z odwiedzin u Kubusia :c20

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Fajne masz te kolorki, kadry też mi się podobają :nauseated_face:

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

łoo... kogo witam, kogo goszczę :c34
przeglądam sobie fotki z myślą, że pojawił się jakiś tata Kuby, a tu się okazuje że nie jakiś, tylko całkiem dobrze znany :nauseated_face:

dosłownie chwilkę temu wróciliśmy z odwiedzin u Kubusia :c20



Witam i ja Ciebie :) . Słuchy mnie doszły co się dzieje gdy mnie w domu nie ma :) . Szkoda żeście na pana domu nie poczekali :D .

trebor napisał(a):

Fajne masz te kolorki, kadry też mi się podobają :nauseated_face:



Miło przeczytać pozytywną opinię :) .

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Dodaję kilka HDRów. Wiem, że nie każdemu ta technika przypada do gustu, ale mi się ona bardzo podoba :).

profile.country.pl_PL.title
PriQso
Początkujący

Zdj -07 jakoś najbardziej mi się widzi i do gustu przypadło :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj.
Moim zdaniem też głównie 07 się broni. Efekt psuje jedynie bardzo mocna i zupełnie tutaj zbędna winieta (występująca również na pozostałych obrazkach - i też niepotrzebnie).
8 i 9 też są niezłe (HDR jest na tyle delikatny, że nie zepsuł zdjęcia), tylko to przyciemnienie na krawędziach http://klubkm.pl/forum/images/smilies/yay.gif

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

PriQso, Tadeusz dziękuję za odwiedzenie galerii i komentarz :).

Tadeusz napisał(a):

Efekt psuje jedynie bardzo mocna i zupełnie tutaj zbędna winieta (występująca również na pozostałych obrazkach - i też niepotrzebnie).


Ja po prostu bardzo lubię winiety :D . Według mnie dodają klimatu moim zdjęciom, chociaż faktycznie może trochę za mocne je zrobiłem :c18 . Tak czy owak raczej nie przestanę (przynajmniej na razie) używać tego efektu ;) .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

8 i 9 to nie wiem po co wykonane jako HDR - tam nie ma na tyle dużej rozpiętości tonalnej żeby używać HDR..

Winietę masz fatalną. Zupełnie bez wyczucia.

10 jest najbardziej "pojechana" przez co najsłabsza. Aż rażą w oczy te ciemne plamy na budynku i fantastyczne turkusowe felgi zaparkowanych samochodów...

Wyciągasz te obrazki z jednego RAWa?

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

HDRy robię z 4-8 zdjęć; zależy od rozpiętości tonalnej jaka ma być ukazana. Gdybym robił z jednego, to bym napisał "pseudo HDR" :). 8 i 9 są jako HDR, żeby właśnie wyglądały tak jak wyglądają. Z jednej foty taki wygląd wymagałby poświęcenia dużo więcej czasu, niż zrobienie HDR'a. Z resztą w 9 parking był strasznie ciemny, więc raczej nie byłoby szans pokazania szczegółów tego miejsca (co w sumie wielką tragedią by nie było :c20). Co do 10, to mea culpa. Faktycznie turkusy są tragiczne, bo nie chciało mi się ich usuwać ręcznie w szopie :smileyredface:.

Kolejne zdjęcia, tym razem mój synek :). Mam nadzieję, że on się Wam bardziej spodoba :D.