anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

106 - j.w.
107 - ładniej by to wyglądało, gdyby nie wbijała paznokci w twarz, znacznie korzystniej wychodzi delikatne dotykanie twarzy dłońmi ;)
109 lepsze od 108- bo nie patrzy się w stronę 'ciemności'
110 - imho najfajniejsze, choć faktycznie ta dłoń jest tam niepotrzebna
111 - tak jakoś ogólnie mi nie pasi, ani te buty, ani ta prawa ręka wyłaniająca się po lewej stronie...

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Jak dla mnie tylko 111 ma rację bytu ;)

profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

:c37
mnie najlepiej podchodza 107 i 109... :thumbsup:

Zelmer
Początkujący

:c37

Jak dla mnie to 107, 109 i 111 wygladaja super :thumbsup:

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Quartz, BuBu_, kuraq, Carlos31, Zelmer dziękuję za wstąpienie i ocenienie :)

Dziś dzień jakże ważny w moim życiu - urodziny mojego syna. Z tej okazji pragnę się z Wami podzielić moim najważniejszym zdjęciem jakie kiedykolwiek zrobiłem. Wiem, że technicznie może kuleje, bo GO na rączkach, a nie na twarzy, jednak z perspektywy czasu patrząc na to zdjęcie stwierdzam, że tak miało właśnie być.

Historią zrobienia tego zdjęcia też chciałbym się przy okazji podzielić :)
Jadąc już do szpitala z moją lubą miałem pewność, że akumulator był naładowany. Przecież dzień wcześniej ładowałem go, a tylko podłączyłem aparat do komputera, żeby zrzucić zdjęcia. Będąc jednak na porodówce ku mojemu zdziwieniu na wyświetlaczu pojawił się napis "Akumulator wyczerpany" :( . Okazało się, że aparat był cały czas włączony będąc podłączonym do komputera, a to też zżera baterię :c12 . Wyłączyłem i włączyłem body, no i udało mi się jeszcze zrobić zdjęcie mojej Kasi. Odstawiłem aparat na stolik, no i czekałem na narodziny synka. Gdybym wtedy wiedział, że potrwa to tyle godzin, to spokojnie pojechałbym do domu po ładowarkę i naładowałoby się ten akumulator. Jednak przy pierwiastku człowiek jakiś taki nieswój, nie wie czego ma się spodziewać :) . Po urodzeniu zrobiłem nawet kilka zdjęć na tym wyczerpanym akumulatorze.
Dlatego właśnie jest to tak ważne zdjęcie! Nie dość, że przedstawia mojego pierworodnego, to jeszcze fajnie wyszło, chociaż nie miałem czasu na myślenie, na zastanowienie, bo w głowie miałem tylko myśl, że zaraz padnie akumulator.

Drugie i trzecie zdjęcie przedstawia Kubę teraz :)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

wszystkiego najlepszego dla Kubula. Niech rosnie zdrowy i wesoly:)

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Dużo zdrówka dla synka :)
Podoba mi się to pierwsze zdjęcie,i fajnie,że udało Ci się je zrobić,świetna pamiątka :thumbsup:

Misiek025
Początkujący

112 bym nie zmieniał - idealne.

Swoją drogą sam żałuje że nie miałem tyle odwagi zabrać lustrzanki na sale porodową.
Michalince robiłem komórką a to już nie to.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Zdrowia i uśmiechu Małemu :)

Tyber-----
Początkujący

Witam Kolegę z Miasta ;)

Co do fotek to najbardziej mi się podobają zdjęcia 07 oraz 111 :)
Te fotki przykuły uwagę najbardziej.
PS.
Może ugadamy się na jakąś sesyjkę? O ile masz czas bo widzę masz ładnego synka któremu teraz pewnie wiekszość czasu poświęcasz :thumbsup: