anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Witam
bardzo ciekawa galeria-foteczki świetne :thumbsup:
07-cooll :c4
12-bardzo fajoski tryptyk


pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
Prash.
Początkujący

Witam :c37
Wszystkie z ostatniej wrzutki fajne :D

na 11 i 12 kolorki mi się podobają :c21

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

pablo_duch, Prash dzięki za odwiedziny i komentarze :).

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Witam tatę Kuby ;)
11, 12 fajowo!!!
14 - tak z ukrycia, ale jakoś niechlujnie trochę. Jak mniemam jeansy zwisające przez krzesło psują kadr. no i jakość/ostrość trochę nie teges.

czekam na kolejne ;)

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Zdecydowanie na TAK za 11 i 12, obrazy życia codziennego czyli to co lubię najbardziej :) .

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

mama kuby, KarolG :c57.
Widzę, że większości podoba się najbardziej 11 i 12 :).

14 - tak z ukrycia, ale jakoś niechlujnie trochę. Jak mniemam jeansy zwisające przez krzesło psują kadr. no i jakość/ostrość trochę nie teges.



Może i niechlujnie, ale synek nie daje mi dużo czasu na zrobienie sobie zdjęcia, jest zbyt ruchliwy i niecierpliwy :P . Po za tym taki już jest, że jak się mu coś założy, to od razu chce się tego pozbyć, dlatego tylko tak wyszło, a że przesłodko wygląda w tym szlafroku, to chciałem to pokazać :) .

Misiek025
Początkujący

za synka 5+

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Misiek025 dzięki za wizytę i opinię :D.


Kilka dzisiejszych fotek. Jakoś tak od wczoraj mnie naszło na różowo-fioletowo, chyba przez przeglądnięcie zbyt dużej ilości fotek z DANBO :smileyhappy:.

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

16 - :thumbsup: lubię to, fajny pomysł z tym że kwiatki wychodzą z rogu - tło tylko mogłoby być trochę lepsze, no ale nie można mieć wszystkiego :P
17 - nic mi nie pozostało jak powiedzieć że się podobuje, może i ja kiedyś zrobię zdjęcie na podobnym poziomie
18 - mam odczucie że trochę za dużo tej góry tam jest http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif ale pozatym to super
19 - jakoś nie podchodzi
20 - :thumbsup:
21 - fajnie jest ale d*** nie urywa tak jak np poprzednie lub 16, 17, takie 4/6

P.S. podoba mi się ten różowy 'zafarb' :thumbsup:
:c20

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

No 16 byłaby rewelacyjna gdyby nie tło.

..shprot..