anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

trebor, shprot dzięki za komentarze ;).

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Kolejna porcja zdjęć. Może ich trochę za dużo, ale nie potrafię się powstrzymać przed ich pokazaniem, tak mi się podoba jak mój syn na nich wychodzi :). Dzieci (w szczególności te małe) to w ogóle modele idealni. Nie trzeba dużo, aby fotki je przedstawiające wyglądały dobrze. Praca dużo łatwiejsza i przyjemniejsza od pracy z modelem dorosłym. Chociaż czasami trzeba wykazać się dużym refleksem, gdyż są dość ruchliwe. Niemniej jednak jest to jeden z tych rodzajów fotografii, który daje najwięcej radości :).

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Kolejne zdjęcia. Tym razem przedstawiam moją drugą połowę - Kasię :D. Do tego jeszcze robal i wiewióra, a na dokładkę 2 portrety Kuby :).

Misiek025
Początkujący

Zdjęcia 31 i 32 bardzo mi się podobają.
Zdjęcie 23 super ale mi zbrakło ostrości - wrzuciłem je sobie do IrfanView i puściłem wyostrzanie - wydaję mi się że zdecydowanie lepsze wyszło - spróbuj, ale to może moja subiektywna ocena.
25 i 26 nie podchodzą mi za zieloną wodę ;)

Zdecydowanie cała galeria na duży +

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Misiek025 dzięki za komentarz :).
Zielona woda, jest zielona na zdjęciu, bo w rzeczywistości też jest zielona :smileyhappy:.

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Dziś wstawiam panoramę HDR. Całość zajęła mi jakieś 6 godzin: 20 minut robienia zdjęć, 4 godziny składania hdr'ów i panoramy, zaś reszta czasu poszła na drobne poprawki. Nie do końca jestem zadowolony z efektu końcowego, ale wydaje mi się, że nie wyszło to najgorzej :D.

Uwaga: pokroczyłem limit dłuższego boku, aby w ogóle miało sens wstawienie panoramy!

Większe do obejrzenia tutaj: http://masthere.dl.interia.pl/HDR/Panorama_1000px.jpg

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Jest fajnie, szczególnie na dużym zdjęciu. Troszkę rażą mnie te ciemności na drzewach po prawej stronie, ale reszta - rewelacja :)

Z ostatnich wrzut wybieram 22, i 32. Zawsze mnie zastanawiało, jak uzyskać takie kolorki na zdjęciach :c18

profile.country.PL.title
jasucho97
Nowicjusz

Panorama całkiem niezła - ładne kolory, nieżle zrobiony HDR. Myślę jednak, że można ją podzielić na dwa zdjęcia; pierwsze - tylko tory, a drugie - to co jest z prawej strony. Zwróć uwagę, że prawa strona panoramy jest wyraźnie "cięższa" :-)

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

kasztanowiec napisał(a):

. Zwróć uwagę, że prawa strona panoramy jest wyraźnie "cięższa" :-)


fakt ,ale i tak ładnie wyszło :c4

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

masthere napisał(a):

Misiek025 dzięki za komentarz :).
a dwa woda na ogródku codziennie wymieniana nie jest, stąd też trochę brudna się robi :).


Proponuję użyć chemii basenowej:) u mnie woda stoi już 3 miesiące i przy regularnym stosowaniu chloru, oraz regulacji ph woda jest krystalicznie czysta!

Co do zdjęć to panorama zrobiła na mnie ogromne wrażenie! kolory i ta "mgiełka" prezentują się znakomicie :c4