anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Quartz, kasztanowiec, pablo_duch, destin6 dzięki za komentarze :c22.

Quartz napisał(a):

Z ostatnich wrzut wybieram 22, i 32. Zawsze mnie zastanawiało, jak uzyskać takie kolorki na zdjęciach :c18


Lightroom/Camera Raw i zabawa Camera Calibration :) .

destin6 napisał(a):


Proponuję użyć chemii basenowej:) u mnie woda stoi już 3 miesiące i przy regularnym stosowaniu chloru, oraz regulacji ph woda jest krystalicznie czysta!


Jakoś nie jestem przekonany do używania chemii przy małym dziecku :c20 .

--------------------------------------------------------------------------------

Dziś dwa zdjęcia z dwóch różnych dziedzin - portret Kasi i pionowa panorama.
Panorama w większym rozmiarze tu: http://masthere.w.interii.pl/panoramy/V ... norama.jpg

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

34. było by fajne, gdyby nie przepał na lewym policzku i brodzie modelki. Twarz zlewa się z tułowiem. Co najmniej u mnie na monitorze to tak jakoś dziwnie wygląda. :|

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

krzys1977 napisał(a):

34. było by fajne, gdyby nie przepał na lewym policzku i brodzie modelki. Twarz zlewa się z tułowiem. Co najmniej u mnie na monitorze to tak jakoś dziwnie wygląda. :|



O to chodzi, o to chodzi, to właśnie miałem na myśli :smileyhappy:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

35, ogólnie podobają mi się takie klimaty coś w moim stylu tylko trochę ciemne na dole,34 dla mnie super jest niech światło będzie z tobą :slight_smile:

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

krzys1977, Rutek68, KURAK dzięki za wizytę i komentarze :).

krzys1977 napisał(a):

34. było by fajne, gdyby nie przepał na lewym policzku i brodzie modelki. Twarz zlewa się z tułowiem. Co najmniej u mnie na monitorze to tak jakoś dziwnie wygląda. :|


Oj nie! Tam na 100% nie ma przepału, co mi ewidentnie pokazuje i histogram photoshop'owy, i lightroom'owy, i wydruk, i moja dosyć słaba matryca "kalibrowana" na oko :D . Co prawda jest tam bardzo jasno w tym miejscu, ale widać wszystkie szczegóły, a skoro widać, to nie ma mowy o przepaleniu :D .

kata-woj
Początkujący

masthere ja z rewizytą :nauseated_face:

jednym słowem fajne oko do zdjęć ;)
hdr-y to nie moja bajka ale różowo-fioletowa tonacja w stylu vintage jak najbardziej! :thumbsup:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

masthere napisał(a):

Oj nie! Tam na 100% nie ma przepału, co mi ewidentnie pokazuje i histogram photoshop'owy, i lightroom'owy, i wydruk, i moja dosyć słaba matryca "kalibrowana" na oko :D. Co prawda jest tam bardzo jasno w tym miejscu, ale widać wszystkie szczegóły, a skoro widać, to nie ma mowy o przepaleniu :D.


Ustalmy więc, że jest tam bardzo jasno. A przepał masz na kolczyku.

Zdjęcie fajne, ale nie upilnowałeś ramiączka - niby szczegół, ale ważny.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Panorama kolejowa bardzo fajna, choć kolor już na granicy tego hdr-owego(znaczy w grafikę przechodzący).
Portrecik fajny, choć ramiączko trochę nie teges. A może nawet dałbyś dziewczynie odetchnąć pełną piersią.
:c37

agusia48-----
Początkujący

Zdjęcia 11,18,32 są świetne :) Czekamy na następne :D

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

masthere napisał(a):

krzys1977, Rutek68, KURAK dzięki za wizytę i komentarze :).

krzys1977 napisał(a):

34. było by fajne, gdyby nie przepał na lewym policzku i brodzie modelki. Twarz zlewa się z tułowiem. Co najmniej u mnie na monitorze to tak jakoś dziwnie wygląda. :|


Oj nie! Tam na 100% nie ma przepału, co mi ewidentnie pokazuje i histogram photoshop'owy, i lightroom'owy, i wydruk, i moja dosyć słaba matryca "kalibrowana" na oko :D. Co prawda jest tam bardzo jasno w tym miejscu, ale widać wszystkie szczegóły, a skoro widać, to nie ma mowy o przepaleniu :D.



Masz racje to wina mojego monitora, ale jest tam bardzo jasno. :c18

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600