anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

masthere - Kubuś ma dwa latka :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Dokładnie 2 lata temu zarejestrowałem się na tym forum. Do tej pory nie byłem aktywny, ale właśnie od dziś ten stan rzeczy się zmieni :D . Wydaje mi się, że moje prace są gotowe, by zaprezentować je ludziom na forum.

Tematyka moich zdjęć jest różna jednak przede wszystkim będę pokazywał zdjęcia mojego syna Kuby :).

129 ODPOW. 129
Zelmer
Początkujący

Bardzo mi sie podoba Twoja galeria "uliczna", no i fajnie ujeles golebia w 40-stce. :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Zelmer napisał(a):

Bardzo mi sie podoba Twoja galeria "uliczna", no i fajnie ujeles golebia w 40-stce. :thumbsup:


Gołębia - powiadasz?
:c68

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Zelmer, cdn dzięki za wizyty i komentarze.

cdn napisał(a):

Zelmer napisał(a):

Bardzo mi sie podoba Twoja galeria "uliczna", no i fajnie ujeles golebia w 40-stce. :thumbsup:


Gołębia - powiadasz?
:c68


Do gołębia to trochę mało podobny :) .

Dziś dodaję zdjęcia z Zakopanego. Po ponad tygodniu męczenia się z ok. 1000 zdjęć (z 400 poszło na panoramy i hdry, co nie zmienia faktu, że zostały pstryknięte :D ) w końcu mogę coś dodać z tego dwudniowego wypadu.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Zupełnie nie przekonuje mnie ten "street" w Twoim wykonaniu. Jakoś nie bardzo czuję jakiegokolwiek charakteru tych osób - ot tak pstryknięci ludzie na ulicy...

Bardzo razi światło - jest ostre i wszystko strasznie mocno zarysowane jest przez to.

Panorama - kapitalna - brawo :c4

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Po panoramie to jeszcze szczenę podnoszę z ziemi :o. No normalnie mega jest!

Co do streetów to mam mieszane uczucia. Podobne odczucia co Lajamowe....

58 - to też mi się podoba, takie abstrakcyjne


edit: te dzieci w LD rogu chyba bym sztempelkował

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Panoramka fajna :thumbsup:
A ze streetów... siostrzyczka przy żywcu (51), góral dutki przeliczający (52) i 56, przy czym siostra zepsuta trochę przez kontrast - za ostre światło.

cdn napisał(a):

Zelmer napisał(a):
Bardzo mi sie podoba Twoja galeria "uliczna", no i fajnie ujeles golebia w 40-stce.

Gołębia - powiadasz?


Kawki pomału przejmuja w miastach rolę gołębi (np. w okolicy mojego domu gołębia trudno uświadczyć, zaś kawek - zatrzęsienie!), to i nietrudno się pomylić :c68

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Witam. :c37

Panorama z nad "Morskiego Oka" to tylko w ramkę i na ścianę lub na dużą foto tapetę. ;)
Po prostu super. :thumbsup:

Co do Cieszyna i zdjęcia nr.37 to myślałem sobie, że byłeś z nami w Cieszynie na Śląskim Plenerze z jakieś dwa lata temu i odnalazłeś stare zdjęcia na kompie. :slight_smile:

Gołąbki dalej jak widzę są w tym samym miejscu co dwa lata temu: https://www.forum.sony.pl/download/file.php?id=17750&mode=view&customview=true

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Morskie Oko extra zrobione :thumbsup: :c4 Mam słabość do Tatr :c20

Zelmer
Początkujący

Widze ze moj "golab" robi furore w tym temacie :-) Male przejezyczenie :-)

Ps.
Panorama jest niesamowita!