anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mitech - Trznadel nadbużański zimą

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

mitech - Trznadel nadbużański zimą

Na początek fota zrobiona nad Biebrzą w majowy łykiend :nauseated_face:
I żeby było politycznie z A700 + 11-18

289 ODPOW. 289
profile.country.pl_PL.title
Vena...
Nowicjusz

Gdyby nie te chabazie po prawej stronie byłoby niezłe lustrzane odbicie ;-) Podoba się :-)

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Vena napisał(a):

Gdyby nie te chabazie po prawej stronie byłoby niezłe lustrzane odbicie ;-) Podoba się :-)


No niestety nic nie mogłem zrobić.
Na innej ogniskowej jak 11 mm nie było by odpowiedniego efektu.I nie miałem żadnej żerdzi czy innej łopaty aby się tego pozbyć. No chyba ,że w PSie :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Mirku, ciekawi mnie jedno - stałeś na kładce czy mostku, czy też brodziłeś po sam pas :) ?

Mycroft
kux-----
Początkujący

mitech napisał(a):

Vena napisał(a):

Gdyby nie te chabazie po prawej stronie byłoby niezłe lustrzane odbicie ;-) Podoba się :-)


No niestety nic nie mogłem zrobić.
Na innej ogniskowej jak 11 mm nie było by odpowiedniego efektu.I nie miałem żadnej żerdzi czy innej łopaty aby się tego pozbyć. No chyba ,że w PSie :nauseated_face:



kosę do plecaczka czas przytroczyć....
nigdy nie wiadomo.... a może i na sztorc kiedys postawic przyjdzie....

profile.country.pl_PL.title
filek-----
Początkujący

mitech napisał(a):

Vena napisał(a):

Gdyby nie te chabazie po prawej stronie byłoby niezłe lustrzane odbicie ;-) Podoba się :-)


No niestety nic nie mogłem zrobić.
Na innej ogniskowej jak 11 mm nie było by odpowiedniego efektu.I nie miałem żadnej żerdzi czy innej łopaty aby się tego pozbyć. No chyba ,że w PSie :nauseated_face:




Witaj Mirku ;)
ja mam różne odchyły, ale czy próbowałeś bardziej wygiąć horyzont? w łuk np ;) byłoby coś na kształt efektu rybiego oka. ciekaw jestem efektu.

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Mycroft napisał(a):

Mirku, ciekawi mnie jedno - stałeś na kładce czy mostku, czy też brodziłeś po sam pas :) ?


A więc jeśli chodzi o geografię to ta rzeczka to dwa rowy melioracyjne szerokości kilku metrów krzyżujące się pod kątem prostym.A ja stałem na takim mostku nie mostku w zasadzie może nawet przepuście.A mostek ów był na samym skrzyżowaniu.Poprzeczna rzeczka płynęła moze z pół metra a może mniej.Chodziło mi na tym zdjęciu o wykorzystanie tego skrzyżowania do efektu tak jak by rozciągnięcia jednej rzeczki.A były w sumie dwie.No i wygląda jak jedna :smileymrgreen:
Dodatkowo chciałem uzyskać lustrzane odbicie deszczowych chmur.
Odnośnie pytania filka którego witam serdecznie to starałem się właśnie zachować prosty horyzont dla naturalności lustrzanego odbicia chmur. :D
A wybrałem się wtedy na ptaszory które się gdzieś pochowały ze względu na marną pogodę jak mniemam.

kux napisał(a):

mitech napisał(a):

Vena napisał(a):

Gdyby nie te chabazie po prawej stronie byłoby niezłe lustrzane odbicie ;-) Podoba się :-)


No niestety nic nie mogłem zrobić.
Na innej ogniskowej jak 11 mm nie było by odpowiedniego efektu.I nie miałem żadnej żerdzi czy innej łopaty aby się tego pozbyć. No chyba ,że w PSie :nauseated_face:



kosę do plecaczka czas przytroczyć....
nigdy nie wiadomo.... a może i na sztorc kiedys postawic przyjdzie....


E tam Waldek jeszcze sobie krzywdę bym zrobił tą kosą. :shock: Wystarczy ,że statyw musiałem taszczyć :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

Biebrzy ciąg dalszy.Ptaszków małych kilka :D

profile.country.pl_PL.title
StachP
Nowicjusz

No, no... Rośnie mi konkurencja .... :P

Fajne fotki. Trochę mi brakuje zbliżenia, ale rozumiem, że to pewnie robione "z podchodu", więc i tak bardzo dobrze :)

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

StachP napisał(a):

No, no... Rośnie mi konkurencja .... :P


Etam zaraz konkurencja.Jeszcze daleko mi do Ciebie :hyhy: :)

StachP napisał(a):

Fajne fotki. Trochę mi brakuje zbliżenia, ale rozumiem, że to pewnie robione "z podchodu", więc i tak bardzo dobrze :)


Pierwsze dwa "z podchodu" a trzecie ,że tak powiem "z podjazdu" :smileymrgreen: