anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mLoDyZoLw Moje Fotografie

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

mLoDyZoLw Moje Fotografie

Poniżej zamieszczam moje amatorskie fotografię i liczę na komentarze, zarówno krytyczne ( co pozwoli mi doszlifować moją technikę ) jak i pozytywne Pozdrawiam

71 ODPOW. 71
profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

witaj,

Trudno mi na razie ocenić zdjęcia bo tematyka jest dość zróżnicowana.

Kadrowanie troszkę Ci nie wychodzi - nie panujesz nad horyzontem i trochę bałagan wkrada się w Twoje zdjęcia.

Proponuję trochę poczytać o kompozycji i kadrowaniu.
Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

Postaram się nad tym pracować i robić coraz lepsze zdjęcia. Dziękuje za słuszną uwagę. :)

profile.country.PL.title
MBgryf
Użytkownik

Powtarzam za Lajam i jeszcze poeksperymentuj z głębią ostrości, na przykład:
w zdjęciu 3 lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie ostrości na kamieniu niż na piasku z tyłu.
Zdjęcie nr 2 uważam, że powinieneś skupić się na jednym najłdniejszym kwiatku robiąc zdjęcie makro, lub usuwając patyk po lewej wykonać zdjęcie całej rośliny umieszczając ją w jednym z mocnych punktów.
Zdjęcie nr 8 - być może warto poprawić kompozycję poprzez fotografowanie z nieco większej odległości tak aby zmieścić więcej odbicia w wodzie - chodzi mi o to, żeby odbicie w wodzie zawierało trochę więcej nieba nad obiektem oraz w całości te drzewa po lewej. Idealnie by było aby całość fotogtafowanej sceny miała swoje odbicie w wodzie.
Zdjęcie 9 - byłoby nieźle gdyby nie ucięta wiata dworca po lewej i budynek dworca po prawej.
Zdjęcie 7 - jak miało być makro to dużo za ciemne.
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz
profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

12,14,15 - najlepsze prace. Pozostałe nie przykuwają uwagi.

Fotografia produktów wymaga odpowiedniej ilości oświetlenia, szczególnie kiedy fotografujesz flakoniki :)

Poza tym w 10 i 11 te napisy są trochę zbyt "nachalne".

profile.country.pl_PL.title
mlodyzolw
Poszukiwacz

Tak co do podpisów to już zmieniłem. Dziękuje za komętarz. zaraz kolejne wrzuce. :)