anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moje fotki

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moje fotki

witam od niedawna zaczołem swoją przygode z fotografią i bardzzo bym chciał aby ktoś ocenił moje fotki krytyka też mile widziana

18 ODPOW. 18
elgregorio
Początkujący

w Polsce jest tyle ladnych kwiatkow do fotografowania a ty wybrales jakies badziewia!!! rzeka moze byc ale jak dla mnie za malo na nim widac przydalo by sie cos na pierwszy plan wrzucic lub bardziej rozciagnac czyli w 16:9zam.jpeg

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

elgregorio, na forum jest tyle miejsca, na własną galerię, a Ty wstawiasz swoje fotki w cudzym wątku? :smileyevil:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

moja maskotka domowa poraz pierwszy ją sfotografowałem dzisiaj a mam ją już ponad 12lat

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

żółwik - trochę ostrość uciekła, z oka na szyję. Ale może to wina zbyt dużej przysłony? przymknij o f/8 to nawet jak nie trafisz idealnie, będzie lepiej. Chociaż, gdyby tak ustawić, żeby i oko, i nos były ostre, to GO jest fajna.
I ryzykownie długi czas naświetlania: przy 1/20s nawet żółwik potrafi się poruszyć ;)

Ale fajny zwierzak. Co to za rasa, taki niebieski?

------------------------------
fotoamator
marcin2x4
Początkujący

profile.country.pl_PL.title
alpol6
Poszukiwacz

zółw czerwonouchy gadzina mięsożerna (wątróbka białe mięsko a najchętniej żywa jaszczurka) wodno lądowy a niebieski gdyz zdjęcie robione z lampą przez kartke papieru bodajże aby niebyło tak ostre światło

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

To się dobrze odżywia :slight_smile:
Z tą kartką to dobry pomysł, żeby rozproszyć światło, ale nad WB (balansem bieli) trzeba popracować.
Gdy się fotografuje w RAW-ach, WB można poprawić w programie; przy jpegach, nie ma przebacz, najlepiej ustawić ręcznie WB.

------------------------------
fotoamator
jusztysia
Początkujący

witam. Chciałabym żeby ktoś ocenił poniższe zdjęcia i doradził nad czym powinnam popracować. nie posiadam niestety lustrzanki więc prace robione są zwykłą cyfrówką.pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Jusztysia załóż swój wątek ze zdjęciami. To jest wątek Kolegi alpol6

Alpol6 - wyedytuj swój pierwszy post i dopisz do tematu "moje fotki" swojego nicka, albo w ogóle zmień temat na taki, który nie będzie ludzi wprowadzał w błąd np. "Album alpol6". Niestety mamy do czynienia z nieuważnymi użytkownikami, którzy interpretują temat zbyt szeroko i wstawiają tu swoje zdjęcia, linki. :|