anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mycroft - moje fotki

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Mycroft - moje fotki

To i ja wrzucę fotkę na dobry początek :

01. Kasia - Sony Alfa 700 + Minolta 50mm 1.7

Mycroft
71 ODPOW. 71
Tommygun------
Początkujący

Tak, z ostatnich też skłaniam sie najbardziej ku 3 :D pierwszej z serii jakoś tak kurczę... nie rozumiem, może tak, dlaczego odwrócona panna młoda, co ona robi, dlaczego tak bardzo z prawej, po prostu może akurat nie znalazłem drogi jaką poszedłeś ;)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Ta ostatnia to jest zejście panny młodej :) Zaprotestowała przeciw warunkom atmosferycznym :P I se poszła :D ...

Mycroft
profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

To zmienię chwilowo temacik - jakby ktoś jeszcze tego nie widział :) Autoportret z blondynem w tle :slight_smile:

Mycroft
chodus-----
Początkujący

fajne :)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

No to dorzucę jeszcze czy sztuki :) z ślubnej i na tym kończymy temat :P...

Mycroft
chodus-----
Początkujący

Najfajniejszy klimat - 3 suknia :) hehe jak romantycznie sie zrobiło wczoraj ja miałem druga rocznice :D

profile.country.en_PL.title
zuzka600f
Początkujący

Witam :)
Popieram, z obu wejść ślubnych za każdym razem trzecie najfajniejsze ;)
W poprzedniej serii ślubnej najbardziej przeszkadzał mi słup na drugiej focie. Moim zdaniem zdecydowanie powinieneś tam zadziałać stempelkiem albo czymś podobnym .

A tę wyklejankę to już gdzieś widziałem ;)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

A teraz coś z kosmosu :)

Lunetka z mocowaniem pod bagnet A - zdjęcie z A700

Mycroft
profile.country.PL.title
andrg_
Nowicjusz

fajnie wyszedł kosmos :) - co to za lunetka?
A tak na marginesie, co prawda mnie nie było na plenerku - ale szacunek dla Ciebie :flushed:
Mycroft - Ty wiesz o co chodzi :D

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

A dziękuję - plener się udał i widać, że KKM KKMem a przyjaciele przyjaciółmi. Reszty komentować nie będę :)

Co do lunetki - musisz zapytać - bo po nickach nie kojarzę - chłopaki mieli taką lunetkę sprowadzaną ze stanów (taniej!), która po dołożeniu soczewek mogła mieć po kropie nawet >2800 mm... piękna sprawa a dla miłośników astro przednia zabawa. Popytaj na KKMie kto to brał - ja nie mam możliwości :).

Mycroft