anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mycroft - moje fotki

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Mycroft - moje fotki

To i ja wrzucę fotkę na dobry początek :

01. Kasia - Sony Alfa 700 + Minolta 50mm 1.7

Mycroft
71 ODPOW. 71
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Mi również najbardziej podchodzi trójka (z ostatniej serii)
W dwójce nieco razi ten słup elektryczny.

rich72
Początkujący

No to se poprzeglądałem ;) ładnie tu u Ciebie. Powiedz mi zdjęcie łysego to pełny kadr czy cropowałeś mocno :question:

Ps. Wie ktoś może dlaczego fotki tu można zapodawać tylko do 500x500 - wyjątkowo upierdliwe to otwieranie po kolei fotek :x Ślubniaki np w serii się zdecydowanie lepiej prezentują podobnie jak każdy reportaż, ale te 500x500 to :|

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

rich72 napisał(a):

Ps. Wie ktoś może dlaczego fotki tu można zapodawać tylko do 500x500 - wyjątkowo to otwieranie po kolei fotek :x Ślubniaki np w serii się zdecydowanie lepiej prezentują podobnie jak każdy reportaż, ale te 500x500 to :|


Tak się przyjęło :)
Poza tym padał argumenty od osób używających wynalazki w stylu blueconect, że za duże fotki zjadają transfer i ja się z tym zgadzam. Przecież te miniaturki nie są takie złe. Trzeba się po prostu przyzwyczaić. A zdjęcia jakie dodajesz wcale nie muszą mieć 500pix, śmiało możesz dawać większe, byle nie cięższe niż 256kb ;)

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Męska decyzja - odkurzam wątek. :c20

Coś trzeba wstawić. Landszaft najlepszy na początek...
_DSC2043-3.jpg

No może dwa...
_DSC1443.jpg

A na koniec królewna :P
_DSC5738.jpg

Mycroft
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c37 Fajnie żeś odkurzyć galerię się zdecydował :D.
Landszafciki przyciąłbym dołem nieco i :thumbsup: zaś Królewnie występować na zdjęciu ze smokiem i flaszką nieprzystoi :c2 .

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

fajna galeryja-komu sie po latach przypomniało patrzac na wczesniejsze posty :shock:

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Landszafty bardzo udane, świetne złote i pomarańczowe kolory na pierwszym i genialne wręcz takie bardzo dramatyczne niebo na drugim :thumbsup:
High key też niczego sobie ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

fajna galeryja-komu sie po latach przypomniało patrzac na wczesniejsze posty :shock:


Się zapisało na plener Fotoklubu to i się galerię odświeżyło http://klubkm.pl/forum/images/smilies/ironiczny.gif
Oby tylko znów nie jednorazowo, na kolejne 2 lata...
Bo całkiem fajne to odświeżenie :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
Jane-----
Początkujący

Fajne kolorki w krajobrazach. A krolewna, rzeczywiscie, bez flaszki prezentowalaby sie dostojniej ;)

profile.country.PL.title
jakaspe45
Poszukiwacz

Krajobrazy naprawdę super. Na pierwszym fajny kolor. :c4

A230 | S.18-55 | T.70-300 |