anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pablowlck - moje pstryki

profile.country.en_PL.title
pablowlck
Nowicjusz

pablowlck - moje pstryki

Witam wszystkich :c37
Fotografią zajmuję się hobbystycznie, głównie studio (domowe), może niedługo jakiś plener się trafi. Przeglądam od jakiegoś czasu wasze prace i postanowiłem zaprezentować również moje.
Pozdrawiam :c22

mDSC00202-Edit.jpg
mDSC00323-Edit.jpg
mDSC00369-Edit.jpg
mDSC00383-Edit.jpg
mDSC00406-Edit.jpg

16 ODPOW. 16
profile.country.en_PL.title
pablowlck
Nowicjusz

masthere napisał(a):

Technicznie najbardziej podoba mi się zdjęcie numer 1. Najlepiej ukazano tu światło-cień. Na reszcie troszkę ciemno mz. To co jasne powinno chyba jednak być ciut jaśniejsze. Z resztą pozycja na 1 też mi się podoba. W 4 poza też ciekawa.

Ogólnie ciekawy start :c4



światła nigdy nie za dużo, przy obróbce kolejnych sesji wezmę to pod uwagę :smileythumbsup:
jak tylko się odrobię po świętach to siądę na spokojnie i poprzeglądam galerię wasze i innych użytkowników bo aż wstyd dodawać pracę , czytać komentarze a od siebie nic :c44


Korzystając z okazji dorzucę kilka fot :c20
DSC08372-Edit.jpg
DSC08403-Edit.jpg
DSC08459-Edit.jpg

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Królowa śniegu wiosną :c18

Ale oczywiście :thumbsup: bardzo mi się podobają...szczególnie nr 7 :c22

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_PL.title
pablowlck
Nowicjusz

Królowa śniegu wiosną :c18


hehe nawet o tym nie pomyślałem, przeglądałem i segregowałem bałagan na dysku i akurat te wpadły mi w łapy to dodałem

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Mnie się podobają wszystkie :c4 :D .
Btw. ciekawy makijaż.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj
Jako, że nie jestem zwolennikiem takiego makijażu, podoba mi się najbardziej 9, z uwagi na dopasowanie malunku i butów :thumbsup:
Siódemka też bardzo dobra, to, co modelka ma na wargach mnie osobiście, co najmniej rozprasza.

Pierwsza seria... może mam dziwny gust, ale wolałbym oglądać modelkę całkowicie ubraną, lub... rozebraną. Takie fotki w bieliźnie nie bardzo pobudzają mój spaczony zmysł estetyki :c63
Jednak, jako zdjęcia w ogóle są co najmniej niezłe, a z powodów, które wymieniłem wyżej, najbardziej podoba mi się 4. :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_PL.title
pablowlck
Nowicjusz

masthere napisał(a):

Jako, że nie jestem zwolennikiem takiego makijażu, podoba mi się najbardziej 9, z uwagi na dopasowanie malunku i butów :thumbsup:
Siódemka też bardzo dobra, to, co modelka ma na wargach mnie osobiście, co najmniej rozprasza.


Dziękuję za komentarz, z racji tego że moja Żona jest wizażystką to dość często fotografuję takie malowidła ponieważ bierze non stop udział w różnego rodzaju konkursach a dla mnie jest to szansa szkolić się i poprawiać błędy wychwycone w poprzednich sesjach a przy okazji mogę bez nerwów że coś zepsuję pobawić się lampami.

masthere napisał(a):

Pierwsza seria... może mam dziwny gust, ale wolałbym oglądać modelkę całkowicie ubraną, lub... rozebraną. Takie fotki w bieliźnie nie bardzo pobudzają mój spaczony zmysł estetyki :c63

oj tam spaczony :c3 , ja z każdą sesją nabieram pokory i może kiedyś spróbuję aktu, choć znając moje wymagania jeszcze duuużo nauki przedemną :c18

profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Hej, ale to nie ja pisałem, a wygląda jakbyś mnie cytował :slight_smile: