anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

Uuuuu szukałem szukałem i znalazłem.. :P no dobra to tak hehehe teraz ja bede marudził.. nie nie wiesz ze sie nie znam widzialas no moich fotkach ale...
1, fota spoko nie ma sie do czego przyczepic ( szkoda )
2, no tu to widze szumy no i ostrosci.. :P
3, fajna fotka ale... cos sie chlopczykowi na glowie dzieje...no i paluszki rozmazane..
4, no tak jak kolega wspomnial kadr centralnie jak moj sopel lodu.. :P
5, zolte kwiatki spoko ale szkoda ze tego /mysli/ "patyczka" nie zabralas czy to jakas galazka wchodzi Ci na kwiatek

No i co do kropelek to jest ok jak dla mnie oczywiscie... jestem poczatkujacy to nie potrafie wylapac jakis szczegolowych bledow... i tak samo moje uwagi to tyko to co ja bym zmienil... dzieki za skomentowanie moich foto i czekam na dalsza czesc Twoich.. pozdrawiam i powodzenia w foceniu..:]

profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

Aaaa i jeszcze jedno numeruj foty bedzie latwiej sie do nich odnosic no i starajcie sie zarzucic w normalnym formacie czyli 800 mpx ( wezcie konto na fotosik tam jak zarzucicie fotke to macie kody do wszystkich stron i fora... tylko kopiuj wklej i jest.. :P)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Gemon napisał(a):

numeruj foty bedzie latwiej
popieram
starajcie sie zarzucic w normalnym formacie czyli 800 mpx
w zasadzie też popieram, jeśli to będzie 800px (a nie 800 milipikseli ;) )
( wezcie konto na fotosik tam jak zarzucicie fotke to macie kody do wszystkich stron i fora... tylko kopiuj wklej i jest.. :P)


Gemon, tu sie z Tobą nie zgodzę - forum SONY ma własny serwer i zgodnie z regulaminem wrzucamy nań foty prosto z naszych twardzieli - nie potrzeba kont na żadnych inny serwerach.
A przygotowanie fotki do pokazania powinno się odbywać tez w komputerze a nie gdzieś w sieci. Po starannym obrobieniu zdjęcia zmniejszamy je do odpowiedniego formatu (najlepiej 800 pxl na dłuższym boku), wyostrzamy wg potrzeby i kopiujemy na serwer forum. Można jeszcze dodać opis.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

fajna fotka ale... cos sie chlopczykowi na glowie dzieje...no i paluszki rozmazane

na poczatek dzieki za komentarze na nowe focieta troche poczekacie (dzieci!) narazie niemam czasu pstrykac badz poprawiac juz zrobione posstaram sie jak najszybciej : a wiec jesli chodzi o głowe chłopca to jak juz wczesniej pisałam jest to efekt bardzo starego porysowanego lustra ale spoksik
patyczek no coz jak juz cos widze godnego pstrykniecia to nie poprawiam tła :D
dzieki za komenty rowniez pozdrawiam ciebie Tadeuszu tez :D :D :D :D

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Paulino, pomarudzę Ci trochę, dobrze?
341 - bałaganik, może artystyczny ;) ale ja nie mogę się dopatrzeć co jest tematem zdjęcia (wygląda trochę jak test obiektywu) - nie podoba mi się
339 - tu już lepiej, ładnie wzrok prowadzony po skosie, kropelki? wpadające do czeluści rury? ale znów tu poza środkiem kadru wszystko jest nieostre. Niechby dół był ostry, a ta czeluść może już być poza GO, jakoś by się czytało to zdjęcie.
347 - Ładny żołądź, ale kadr zupełnie nie przemyślany. Spieszyłaś się? Zdjęcie byłoby ciekawsze gdyby pozbyć się bałaganu, a więc: usunąć te trawki w LD (lewy dolny róg - tak piszemy w skrócie) i może inne śmieci, które nie stanowią tematu zdjęcia, obrócić się trochę, by gałązka z żołędziem biegła po przekątnej, przekadruj tak, by "model" - żołądź znalazł się poza środkiem kadru, w "mocnym punkcie", te listki tui też nie są potrzebne (mogły by być ale jako uzasadniony element zdjęcia a nie jako przeszkadzajka).

Mam nadzieję, że nie uraziłem? Ale moim amatorskim okiem tak to widzę. Próbuj i pamiętaj, że dobre zdjęcie powstaje najpierw w głowie - aparat jest tylko narzędziem do pokazania innym swojej wizji. (Sam nie zawsze o tym pamiętam :slight_smile: i też czasem robię knoty.)

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Nie dlaczego mam sie gniewac bałagan wiem tez to zauwazyłam troche jestem wkurzona ale na siebie nie wiem czemu podobaja mi sie takie artystyczne bałaganiki(chyba ze mna wszystko ok) ze szybko moze i tak majac dwa maluchy wiecznie uczepione do nogi ciezko(nie to ze sie usprawiedliwiam) ale dziekuje niedługo pojda do przedszkola a ja sobie pocwicze :D :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

Hey... fotki OK jak dla mnie kasztan czy zoladz nie wiem co to ale jest najlepsze... no fakt pozostale dwie to mi brakuje ostrosci i balagan mam nadzieje ze tylko na fotkach jest... :P hehehhe pozdrawiam i powodzenia..:] i popstrykaj troszke swoim skarba foty jak CIekawie skadrujesz bedzie fajnie no i dzieci to zawsze cos potrafia idwalic jakas minka albo cus... :P pozdro i powodzenia

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

dzieki Gemon poczekam teraz na twoje dzieła (jesli chodzi o bałagan to tylko na zdjeciach :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
meiszonka
Początkujący

mmm... ;D
fotki mnie zauroczyly, bardzo lubie ujecia z woda. ;)
malutkie kropelki sa cudne...