anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

i Tobie i Tadeuszowi wyszło lepiej niz Mi :D narazie nie bede wstawiac zdjec spowodu choroby mojego kompa obecnie działa mi tylko 98 :rolling_eyes: (powiedzmy ze działa) i ciezko cos poprawiac w tym systemie niedługo wpadnie "lekarz :slight_smile:
pozdrawiam i zapraszam do uzupełnienia swojej galeri

profile.country.pl_PL.title
Gemon-----
Początkujący

paulina napisał(a):

zapraszam do uzupełnienia swojej galeri



Patrz Tadeusz już sie denerwuje ze w jej temacie foto wstawiamy.. :smileyhappy:

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Gemon napisał(a):

paulina napisał(a):

zapraszam do uzupełnienia swojej galeri



Patrz Tadeusz już sie denerwuje ze w jej temacie foto wstawiamy.. :slight_smile:




Ale oco kaman :shock:

Jacekp-----
Początkujący

Widok faktycznie ladny, czysty,,, Choc jak trafnie zaznaczyl moj poprzednik lekko zle wykadrowany,,, Owa sruba, bez urazy kiepsko. Zerwales strzal, bardzo nieczysto, nastepnym razem polecam statyw. Lubie macro, statyw konieczny,,,

Co do ostatniej pracy trudno mi sie odniesc, byc moze lekki retusz moglby wydobyc wiecej glebi ze zdjecia,czasem lekko poprawiony kontrast potrafi duzo zmienic, poki co po prostu nieczyste,,,

Ogolnie jest fajnie, widze ze masz zaparcie i pomysly,,, zerknij na moje fotki http://www.flickr.com/photos/22554019@N02/

Pozdawiam

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Dziękuje za wyrazenie swojej opini na temat moich zdjec jesli chodzi o srube to niestety statyw niezda egzaminu (bardzo ciezkie dojscie) biorac pod uwage to ze niestety robie zdjecia "gołym" aparatem ( czekam na szkiełka), jak juz wyzej napomniałam czekam na uruchomienie komp :( i wtedy zastosuje wszystkie wasze rady :D

Ps załóż własną galerie tylko wstaw zdjecia przez "dodaj załącznik" bo tak ciezko bedzie cos komentowac pozdrawiam Paulina ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

paulina napisał(a):

Głęboko skrywane... :slight_smile:


Księżyc słabej jakości, niestety :|

Zdjęcie dziecka jest nieostre i zbyt ciasno kadrowane.

;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Lajam dzieki za odwiedziny i komentarz

A teraz Moje zimowe okolice... :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

paulina napisał(a):

A teraz Moje zimowe okolice... :D



:shock:

fajną masz okolice
u mnie to widoki jak z getta ;)

"241" byłoby bardzo fajnie jakbyś tak przycięła trochę - żeby było bardziej panoramicznie niż "4:3" ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Chodzi Ci o coś takiego :question: