anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

taki mały myk, a od razu lepiej ;)

i jeszcze taka informacja na przyszłość - jakbyś mogła takie zdjęcie zrobić z dalszej odległości - bo teraz ono jest za ciężkie po lewej stronie ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Zgadzam sie, że jest przewaga prawej strony teraz trzeba czekac na snieg bo niestety juz stopniał i wtedy popracuje :D
dzieki za odwiedzinki i komentarzyk do 241, mam rozumiec ze nie masz zastrzezen do 247 (no niemozliwe :o )

ci.nek
Początkujący

i ja coś powiem, fotka 247 ma coś w sobie bo przyciąga moja uwagę, czyli podoba mi się :)
natomiast fotka 241 najlepsza jest w wersji poprawionej jako 241a tylko szkoda jak dla mnie uciętych gałęzi na górze.

witmann
Początkujący

Zimowe okolice podobne do moich ;) Przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia :)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

witmann napisał(a):

Zimowe okolice podobne do moich ;) Przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia :)



Tak tylko szkoda ze juz sie zima u mnie skonczyła tylko plucha plucha i jeszcze raz plucha :( .

witmann
Początkujący

No niestety, u mnie tak samo. W nocy czasem trochę śniegu napada, ale w dzień większość się stopi i tylko błoto zostaje...

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Dzieki wszystkim za komentarze postaram sie jutro wstawic nastepne z tego samego wypadu :D pozdrawiam ;)

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz
witmann
Początkujący

236 - fajnie drzewo oblepione, ale patrząc stricte fotograficznie, to za dużo rzeczy znajduje się w kadrze - nie wiadomo na czym zawiesić oko :)
238 - troche za ciemne.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

witmann napisał(a):

236 - fajnie drzewo oblepione, ale patrząc stricte fotograficznie, to za dużo rzeczy znajduje się w kadrze - nie wiadomo na czym zawiesić oko :)
238 - troche za ciemne.



236- drzewko tez mi sie podoba ale obawiałam sie drastycznych ciec uwierz nieciekawie by wyszło ale dzieki :D
238- ciemne :smileyrolleyes: oj moze troszeczke :smileyhappy: