anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Paulina

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Paulina

Chcialabym sie podzielic z wami moimi foteczkami zdjatka robie od roczku panasoniciem lumixem DMC-FZ7. :D

931 ODPOW. 931
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Witam :)
248 - ciekawe zdjęcie
246 - bardzo mi się podoba, gałązka fajna

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Starosta napisał(a):

Witam :)
248 - ciekawe zdjęcie
246 - bardzo mi się podoba, gałązka fajna



Dziekuje :D

A teraz dzisiejsze zdjecia bardzo ciezkie warunki pochmurno i padał sniezek ale moze cos sie Wam spodoba... :D

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

i jeszcze takie cos...

witmann
Początkujący

Tym razem szczerze powiem, że nie bardzo wiem, co chciałaś na tych zdjęciach pokazać http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sorry.gif

Jedynie z drzewa można by coś wyciągnąć. Wydaje mi się, że ciekawsze by było, jakby z pnia zrobić przekątną kadru.

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Chodzi Ci o 344 :question:
A co do reszty bałwanek na poprawienie nastroju...
343 i 334 wydawały mi sie dos interesujace moze akurat nie trafiłam w guscik ale i tak dziekuje za kom... (niestety w poprzedni plener niedojechałam drogi nieprzejezdne... :( )


Ps chyba rzeczywiscie sa kiepskie... :cry:
A najgorsze jest to, ze najpierw nakarmiłam Was dobrymi plenerkami a teraz daje banał...

witmann
Początkujący

paulina napisał(a):

A najgorsze jest to, ze najpierw nakarmiłam Was dobrymi plenerkami a teraz daje banał...


Nic nie stoi na przeszkodzie, by wrócić do dobrej tradycji ;)

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

paulina napisał(a):

A najgorsze jest to, ze najpierw nakarmiłam Was dobrymi plenerkami a teraz daje banał...


Tak to jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)
A z tych 4 to zdjęcie 334 w miarę ciekawe, ale... trochę nieostre. Z innej strony kadr i wtedy byłoby super ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Paulina dzięki temu, że się nie spodobały i piszemy to - mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski ;)
poprzeczkę trzeba wysoko stawiać :rolling_eyes:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

krytyka mobilizuje dzieki wszystkim popracuje i moze cos lepsiejszego dodam pozdrawiam...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

O ostatnich koledzy już napisali, więc pozwól, że wrócę do 239 i 239a bo mnie zauroczyły :D a byłoby super gdybyś przechodząc miedzy 239 a 239a zrobiła 239b polegające na przycięciu dołu o jakieś 2cm i usunięciu tych drutów w LG.