anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

PhotoLuk
Początkujący

PhotoLuk - Krytyka Mile Widziana..!

Witam
Mam na imię Łukasz i pochodzę ze Szczecina
Jestem na ostatnim roku studiów MGR na ZUT Szczecin
Interesuje się fotografią makro oraz plenerami co nie znaczy, że inne tematy sa mi obce:)
Zapraszam do komentowania i oglądania moich zdjęc wykonywanych aparatem Sony SLT A35 oraz różnymi szkłami do niego

57 ODPOW. 57
PhotoLuk
Początkujący

niewiem wlasnie... taki bedzie temat wam powiem i sam sie nad tym zastanawiam...xD
wiem że długa i prężna droga przedemną

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Witam
Parę słów ode mnie :

33 – zupełnie nie rozumiem tej barwy , oczywiście można ale …. Tobie to nie wyszło
34 – fajne miałeś miejsce ale fotka kiepska … brak obróbki
35 – zbyt ciepła barwa

Oczywiście to tylko moja opinia i nie musisz się z tym zgodzić


Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
PhotoLuk
Początkujący

w 35 czemu zbyt ciepła? możesz to uzasadnić

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

W 33 i 34 według mnie ciekawe kadry, tylko za bardzo fioletowo (tinta za bardzo w prawo)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

:c37

36 - szkoda że krzywo
37 - wydaje mi się minimalnie poruszone, jedyne co tutaj mogłeś zrobić to zwiększyć ISO lub przesłonę
38 - tutaj jest znowu za ciemno, no i kadr nie za ciekawy
39 - tutaj znowu krzywo
40 - coś ty zrobił tej dziewczynie z twarzą, osobiście uważam że ten graining nie wygląda ładnie, szczególnie na portrecie

PhotoLuk
Początkujący

trebor - co do 40 to niewiedziałem jak je zrobić - naturalny kolor to tak niewyglada fajnie... koleżanka jest po cześci mulatką więc myslalęm że ziarno da fajny efekt. Jak by lepiej wygladało to zdjecie ? zwykle czarno białe o mocnym kontrascie?

PhotoLuk
Początkujący

Byłem w krakowie więc coś tam uwieczniłem..... Szkoda, że było pochmurno....:/. Bo długiej zabawie w programach stwierdziłem że przydałaby mi się lekcja obsługi programu LIGTHROOM:] ktoś chętny jest??:)