anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

photomusic CDN...

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

photomusic CDN...

Deviant napisał(a):


Bzdura. Robisz jak chcesz - konsekwentnie a nie 'dyndasz' jak mówią..


Nie zgadzam się, chociaż, bo ja wiem…
Wszystkim dobrze radzę, aby konsekwentnie „dyndali”. Wtedy i fotografie i tematy będą mieli znacznie lepsze.

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Tej fotografii za jakąś specjalnie dobrą to bym jednak nie uznał :c20

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Doskonały przykład jak nie wykonywać portretów. Oczekiwanie zachwytów na podstawie exifu to chyba nie tutaj... :-)

Fatalne, ostre światło. Jakaś dziwna obróbka, wygląda jakbyś zaciemniał miejsca wokół włosów...szczególnie z lewej strony zdjęcia...

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Dziękuję za komentarze. Naprawdę są dla mnie cenne, gdyż utwierdzają mnie w przekonaniu, iż podążam w dobrym kierunku.
Byłbym zaniepokojony gdyby moje prace zyskały przychylne recenzje na tym portalu…
Niemniej pamiętajmy o tym, że fotografia powinna być dobrą zabawą i tak to też traktuję.
Fotografię oczywiście usuwam (zanim dostanę bana…), zresztą oglądalność sięgnęłaby tutaj najwyżej 50-100 odsłon na rok.
Od niedzieli miała już ponad 50000 odsłon…w dwa dni.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Nie musiałeś usuwać tej fotografii.

Nie bez przyczyny nazwa "innych systemów"... :c20

Proponuję zostawić, żeby wszyscy mogli zobaczyć jak np. wygląda zdjęcie z PhaseOne 65+

Acha..ilość odsłon nie świadczy o wartości zdjęcia. Gdyby tak było, najbardziej uznanymi fotografami byli Ci z branży "dla dorosłych" :-)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

photomusic napisał(a):

Dziękuję za komentarze. Naprawdę są dla mnie cenne, gdyż utwierdzają mnie w przekonaniu, iż podążam w dobrym kierunku.
Byłbym zaniepokojony gdyby moje prace zyskały przychylne recenzje na tym portalu…


W kierunku robienia nieciekawych portretów? Idzie Ci doskonale.

ps. Szkoda, że taki sprzęt jest wykorzystywany do robienia takich zdjęć. Myślę, że wiele osob, nawet tu na forum wykorzystałoby go znacznie lepiej :c20

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Lajam napisał(a):

..ilość odsłon nie świadczy o wartości zdjęcia. Gdyby tak było, najbardziej uznanymi fotografami byli Ci z branży "dla dorosłych" :-)


Hmm, w sumie to masz racje...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Przecież tutaj nie chodziło o zdjęcie a o prezentację właśnie tego, jak nie należy używać PhaseOne.
Zresztą i tak mały fizycznie przetwornik ma...