anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROSZE O OCENE ZDJEC - OLYMPUS E-400 10 MPX

kamilwrobel
Początkujący

PROSZE O OCENE ZDJEC - OLYMPUS E-400 10 MPX

witajcie,

fotografuje amatorsko okolice w ktorej mieszkam :) prosze o ocene zdjec, wykonuje je za pomoca standardowego obiektu

7 ODPOW. 7
kamilwrobel
Początkujący
kamilwrobel
Początkujący
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Może wrzuć zdjęcia do galerii. Ten wątek to nie jest odpowiednie miejsce, tu rozmawiamy o A300/A350 :smileytwisted:

gilusss
Początkujący

no... :rolling_eyes: mozna lepiej. ;] sprobuj czasem spojrzec z innej perspektywy.
zdjecie 1. podejdz blizej. nastawa na najmniejsza ogniskowa obiektywu poloz sie na sniegu i w kadrze zostaw labedzia z woda i lasem w tle. tak przynajmniej ja to widze.
zdjecie 2. staraj sie tak kadreowac by zdjecie bylo mniej przekrzywione. 2 kroki w prawo i nie ma w kadrze krzakow, aparat do pionu i jeszcze lepiej ;)
zdjecie 3. chyba najlepsze. ale znowu krzaki po lewej.

Co do jakosci zdjec, to troche za ciemno.

kamilwrobel
Początkujący

hej !

dzieki za ocene zdjec :) niedlugo spadnie sniezek to wyproboje to co napisales, :))))




gilusss napisał(a):

no... :rolling_eyes: mozna lepiej. ;] sprobuj czasem spojrzec z innej perspektywy.
zdjecie 1. podejdz blizej. nastawa na najmniejsza ogniskowa obiektywu poloz sie na sniegu i w kadrze zostaw labedzia z woda i lasem w tle. tak przynajmniej ja to widze.
zdjecie 2. staraj sie tak kadreowac by zdjecie bylo mniej przekrzywione. 2 kroki w prawo i nie ma w kadrze krzakow, aparat do pionu i jeszcze lepiej ;)
zdjecie 3. chyba najlepsze. ale znowu krzaki po lewej.

Co do jakosci zdjec, to troche za ciemno.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Z uwagi na charakter postu, temat został przeniesiony do „Foto Galerii”.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Oba portrety znacznie by zyskały po zastosowaniu pionowego kadru - uniknąłbyś w ten sposób tła po lewej stronie powodującego lekki bałagan. Wydaje mi się, że w obu przypadkach przydałoby się lekkie wyostrzenie po zmniejszeniu.
Jeżeli chodzi o trzecie zdjęcie to, moim zdaniem, porażka na całej długości. Począwszy od koloru, przez czarne plamy w LD, środku i wielkiej jasnej plamie w PG a skończywszy na tych przewodach wysokiego napięcia.No i jakoś tak ciężko mi znaleźć jakiś ostry punk na tym zdjęciu.
Proszę się nie zrażać tylko zamieszczać kolejne zdjęcia ;)