anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

149 te najbardziej mi się spodobało :c4
pozostałe też są :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dzięki za wizytę :c20

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Owszem 149 jest najlepsze :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

149 i 151 :c4
Szkoda, że na 150 są suche źdźbła ...

Tommygun------
Początkujący

148 - dość fajny pomysł ale za wąsko
149 - bałagan w kadrze, do tego zasłonięte. To zdjęcie mogło być lepsze ale nie poświęciłeś czasu na obserwację kadru przed zrobieniem zdjęcia. Miałeś multum czasu, trawa nie ucieka.
150 - znów bałagan w kadrze i generalnie jw.
151 - standard, lepiej by było wyciąć z kadru prawy kwiat z ogromnym liściem, niczego nie wnoszą do kadru.

Generalnie - brakuje skupienia na konkretnym motywie i większej izolacji lub eliminacji elementów, które przeszkadzają i rozpraszają, spróbuj podejść do tego samego elementu z różnych miejsc, zobaczysz szybko różnicę i szukaj przed naciśnięciem spustu, będzie tylko lepiej.

Masz potencjał, pozwól tylko sobie go wydobyć, często niewiele prostych zabiegów stawia zdjęcie znacznie wyżej w odbiorze.

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Mam małe usprawiedliwienie co do:

Tommygun napisał(a):

148 - dość fajny pomysł ale za wąsko



Zalecono mi szukać ciasnych kadrów, więc próbuję ;)

Ogromne dzięki za wizytę, takie wskazówki cały czas są mi potrzebne :c37

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Quartz napisał(a):

Zalecono mi szukać ciasnych kadrów, więc próbuję ;)


W fotografii nie chodzi o realizację czyichś zaleceń, tylko o pokazanie własnego spojrzenia na świat.

Nie rób nic na siłę skoro sam widzisz/czujesz, że nie wychodzi. :c20

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

W fotografii nie chodzi o realizację czyichś zaleceń, tylko o pokazanie własnego spojrzenia na świat.

Nie rób nic na siłę skoro sam widzisz/czujesz, że nie wychodzi. :c20

Święte słowa :c2 :smileythumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
Tommygun------
Początkujący

Niom, chodzi o to, aby samemu rozstrzygać kiedy co bardziej pasuje. Na radach innych warto często się opierać ale nie powinno tez ściśle się ich przestrzegać, aby realizować siebie i swoje spojrzenie na świat a nie spojrzenie kogoś innego. Przychodzi z doświadczeniem.