anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Mam jeszcze sporo czasu, żeby doświadczenia nabrać. Kiedyś będzie dobrze :c21

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Quartz napisał(a):

Mam jeszcze sporo czasu, żeby doświadczenia nabrać. Kiedyś będzie dobrze

Też tak mawiałem... dalej się uczę :smileymrgreen:

Bałaganik na 149 :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

zdjęcia ciekawe , MSZdaniem do poprzycinania, wystarczy piłka i 2 walczących o nią zawodników , może też aparat nieco bliżej murawy

i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale próbował bym się ustawić albo ze słońcem albo pod słońce , wtedy tło powinno być albo znacznie ciemniejsze albo jaśniejsze od tematu, tak mi się wydaje może ktoś mądrzejszy się wypowie

155 i 158 BardzoDobre

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Wydaje się , że fotografowanie meczu (piłki nożnej) to prosta sprawa ale jak się zastanowić to "ciężki orzech do zgryzienia" :c20

Moim zdaniem poradziłeś sobie całkiem dobrze.

Pozdrawiam :)

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

:c22

Dzięki serdeczne za te miłe słowa. Było to moje pierwsze spotkanie z fotografią sportu, i nawet mi się spodobało :)

Jeszcze kilka kadrów z tego meczu:

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Miło się ogląda te piłkarskie fotki, na nie których zawodnicy mają fajne miny. :thumbsup:
No i jestem trochę rozczarowany, że nie masz jakiejś parady bramkarskiej. :|

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

krzys1977 napisał(a):


No i jestem trochę rozczarowany, że nie masz jakiejś parady bramkarskiej. :|



Mam kilka bezpośrednio po udanym strzale na bramkę, to dorzucę:

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik