anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

W kapeluszu najlepsza. Wyszła najkorzystniej :)

profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Lajam napisał(a):

W kapeluszu najlepsza. Wyszła najkorzystniej :)


Tak. 237 zdecydowanie najlepsze. Postać nie jest w centrum fotografii, kadr lekko przechylony, bardzo dobre światło, umiejętne wykorzystanie głębi ostrości.
Kapelusze, kaski i czapki często rzucają cień na większą część twarzy i są problemem dla fotografa, tutaj kapelusz wręcz wydaje się niezbędnym dodatkiem.

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Portrecistą to ja nie jestem :c7 , ale 236 i 237 podoba mi się :c4

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
lopeezzz
Początkujący

Krótko... 233 i 237 najlepsze :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

podobają mi się wszystkie zdjęcia z drugiej sesji portretowej :thumbsup: a najlepsze są tak jak już wspomniano 233 i 237 :c4 :c4

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Bardzo dziękuję, ciesze się że zdjęcia spotkały się z aprobatą :thumbsup:

Ostatnie 2 jeszcze :c34

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c37
Na portrecie nie znam się zbytnio, choć ta dziedzina mnie pociąga, nie mam modela aby ćwiczyć...na widok aparatu uciekają potencjalni, tak więc moja opinia będzie tylko i wyłącznie tym jak subiektywnie odbieram każdą fotografie.

233 - Bardzo ładne, podoba mi się światło w tle, piękne kolory, poza tym modelka cudnej urody :thumbsup:
234...Fajnie, ale co stało się z nogami, :| nie wygląda to za fajnie, szkoda, bo sceneria ładna.
235 :thumbsup:

Następna wrzuta, najbardziej leży mi z wachlarzem, wygląda jak prawdziwa dama :c20 jedynie taki drobiazg, włosy na rękach, moja siostra dzielne znosząc bóle z nim (zarostem walczy ), drugie miejsce z kapeluszem...ostatnie 238... :c18

Ostatnia najlepsze 239, fajna flara światła...
Ogólnie, podsumowując gratuluję świetniej sesji, doskonały wybór miejsca (ogrody? ) i pory dnia. :c4

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

234 - plakat w tle na wysokości głowy dziewczyny oraz skrzyżowane nogi - fu.
235 - ciasno na dole
238 - pali się
239 - 'mie' nie leży

Podobają mi się:

236
237
239

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Ja oryginalny nie będę, zdecydowanie 237 najlepsze z całej serii :thumbsup:
ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało tak więc ode mnie brawa za tą sesję :c4

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dzięki za wszystkie pozostawione komentarze. Widzę że portrety się spodobały, więc może niedługo znów się coś pojawi :)

Tymczasem Abarth... znaczy prawie Abarth... no dobra, zwykłe Punto :c20