anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dziękuję Ci za wizytę w moich progach :slight_smile: Dobrze że wytykasz mi błędy, bo działa to motywująco.

W czwartym, to może brak symetrii (kawałek zielonego po lewej kadru) przeszkadza

Message was edited by: Quartz.

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Mnie pierwsze i ostatnie podchodzi ( zgadzam się z podpowiedziami piotruso) :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Quartz. wrote:

W czwartym, to może brak symetrii (kawałek zielonego po lewej kadru) przeszkadza

Message was edited by: Quartz.

Nie, to nie to, ja nie lubię symetrii, chyba, że jest czymś uzasadniona. Przy portretach wolę jej brak. Nawet nie zauważyłem tego zielonego kawałka tak moją uwagę przykuła twarz modelki. To jest coś w twarzy, jakoś nienaturalnie ułożona, być może zbyt nisko był aparat.

Message was edited by: piotruso

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Zdjęcia bardzo mi się podobają.Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dawno nic się nie pojawiło, więc wrzucam kilka zdjęć po spotkaniu z Anetą.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Co Ci będę pisałem. Dałeś się wychłostać na KKM-ie to starczy.

Dla mnie nie jest źle.