anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Offroadowe fotki ja najbardziej na tak ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

49 świetnie uchwycone :c4

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

56 i 57 - rewelacja :c4

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

61 - o! lokalna Fukushima, trochę przygnębiający widok, prawda? Mój ulubiony z okien sypialni :slight_smile: Trochę za ostre światło już miałeś...podobnie jak na 60. Na 60 spokój kadru zaburza ta kaczka (?) w prawym dolnym rogu i coś na wodzie w centrum kadru....

62 - ojej, nie szkoda Ci było migawki na to straszliwe miejsce? Piękna latarnia na pierwszym planie 😜

Trawki i autka to nie bardzo wiem jak skomentować - nie porywa ani trochę.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

62 - nie podoba mi się wygląd, chyba przez zastosowanie funkcji light@shadow, albo podobnej - wyszło mocno nienaturalnie.
61 - przydała by się szara połówka - trochę za jaskrawa ta góra.
Spróbowałem pogrzebać i wyszło TAK, niestety wyszły przejścia tonalne z powodu pracy na małym obrazku. Myślę, że dałoby się jeszcze ładniej to pokazać.
59 - trochę te badylki giną na tle... tła :c18
60 - obrazek trochę melancholijny. Kaczka wrzuca trochę życia do tej sielanki. Ale to rzecz gustu i nastroju ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Dzięki za komentarze :) Wiadomo, że zawsze może być lepiej, następnym razem postaram się zapolować na jakieś ciekawe światełko. Co do badylków - mam jeszcze jedną wersję na 1.4, ale ta mi się bardziej spodobała.

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Po przerwie w działaniu forum, kilka ostatnio popełnionych fotek ;)

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

I jeszcze kilka - tym razem małe eksperymenty :P