anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: krzys1977 - Warszawa

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Re: krzys1977 - Warszawa


Witam.
Trochę fotek amatora do oceny i komentarzy.


Message was edited by: krzys1977

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
314 ODPOW. 314
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Skąd Tyś robił te fotki? Z wieży spadochronowej??
Nie ukrywam, że fajne - szczególnie panoramka :thumbsup:

A z mew - kolorystyka drugiej, a układ pierwszej :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Panoramka super, zresztą cała seria(T) :thumbsup: . Mewa też fajna tylko tło trochę takie :c3 .

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

no cała wrzuta normalnie :thumbsup:

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ostatnie trzy podpadają mi trochę na efekt Tilt-Shiftv :nauseated_face:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

z ostatniej wrzutki wyróżniają się 3 ostatnie :thumbsup:
panorama jest fajna :thumbsup:
a Katowice i 1 i 2 bardzo udane :c4 tak jak napisał Bertone coś w stylu Tilt-Shift :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Zelmer, Tadeusz, Rutek68, shprot, Bertone, 12MaRTiN90 dzięki za odwiedziny i zostawienie komentarza. :c22

Tadeusz napisał(a):

Skąd Tyś robił te fotki?


Z dachu między wojennego Drapacza Chmur.


Teraz coś z wypadu do Chorzowskiego ZOO

Zapraszam.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
Jane-----
Początkujący

Ale swietna mine ma ten lew :D W ogole Twoje zoo bardzo mi sie podoba - kazde zdjecie ma cos, co zwraca uwage. Ptaki bardzo ciekawie uchwycone...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Flaming najlepszy (kadrowo), Lew najlepszy (za pozowanie) i kameleon na 230 (za całokształt) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Do pozostałych miałbym takie... może nie tylko uwagi, ale i moje spostrzeżenia:
po pierwsze, kadrowanie - na 226 i 227, widać że ostrzyłeś centralnym czujnikiem i... tak zostało - głowa na środku zdjęcia;
po drugie, kadrowanie :c20 - moim zdaniem, zwierzęta w zoo można fotografować na 3 sposoby: tak, żeby wyglądały "jak na wolności", tak, żeby było widać, że to zdjęcie z ogrodu i wreszcie tak, że fotografując nie zwraca się uwagi na pierwsze dwa sposoby :c40
A więc: te ptaki (żurawie??) z 226, które bardzo malowniczo się ustawiły, skadrowałbym obcinając kamienną ścieżkę z dołu i na górze wszystko ponad tym płotkiem; jelonek na 227 ładnie zapozował, ale... przeszkadzają drzwi budynku po lewej (i sam budynek) i to zielone ogrodzenie ponad zwierzakiem - tu usunąć te elementy jest trudno, więc wygląda jak fotka z... trzeciego sposobu :c63

krzys1977 napisał(a):

Z dachu między wojennego Drapacza Chmur

No właśnie, nie bardzo mi to pasowało - bardziej typowałem wieżę spadochronową... Tam - na ten dach - da się jakoś bezproblemowo wejść? :c34

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Jane,Tadeusz dzięki za odwiedziny. :c22

krzys1977 napisał(a):

Z dachu między wojennego Drapacza Chmur

No właśnie, nie bardzo mi to pasowało - bardziej typowałem wieżę spadochronową... Tam - na ten dach - da się jakoś bezproblemowo wejść? :c34

Właśnie z tym jest problem bo do budynku się jest dostać w miarę łatwo, ale wejście na dach może być zamknięte.
Ja trafiłem akurat na otwarte bo na dachu byli robotnicy którzy wykańczali nowe kominy.

Jeszcze kilka fotek z ZOO w Chorzowie.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

I jeszcze kilka fotek.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600