anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: krzys1977 - Warszawa

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Re: krzys1977 - Warszawa


Witam.
Trochę fotek amatora do oceny i komentarzy.


Message was edited by: krzys1977

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
314 ODPOW. 314
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Dzięki BuBu_, rabarbar, rakastan00za odwiedziny i komentarz.
Prezentuję poprawione HDR'ki.
Wydają mi się dużo lepsze, ale zobaczymy i poczekamy na wasze opinie. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Jak dla mnie 92c - tak wygląda lepiej. :)

docentstopczyk
Początkujący

92c - ok.
92b - niebo! ale wylazła aberracja na drzewach.

kolory bardzo fajne w obu fotach.

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

92c - ok.
92b - niebo! ale wylazła aberracja na drzewach.

kolory bardzo fajne w obu fotach.



Myślisz, że to aberracja ja bym raczej obstawiał na to, że program tak poskładał poruszające się liście na wietrze :)
Bardzo fajne kolorki wyszły :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

krzys1977 napisał(a):


No niestety patrzyli w stronę swojego fotografa. :(
Ale i tak wiem, że moje zdjęcie ma lepszy efekt, bo on zrobił z ręki na szybko dwa pstryki i podgonił ich dalej. :c3


wiadomo - mieli swojego fotografa, to w niego sie musieli patrzeć ;)
a co do statywu - to nie jest wyznacznik dobrego zdjęcia ;)
ja osobiście nie wyobrażam sobie robić zdjęcia plenerowe czy też studyjne (ślubne, portretowe) ze statywem - statywu unikam jak ognia bo mnie ogranicza :smileymrgreen:


co do hdrków się nie wypowiem - bo nie podoba mi się ogólnie rzecz pojęty hdr jako technika obróbki :smileyrolleyes:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

rakastan00, docent stopczyk, gegra71, kris wielkie dzięki za odwiedziny mojej skromnej galerii i za pozostawienie komentarza.

kris napisał(a):


wiadomo - mieli swojego fotografa, to w niego sie musieli patrzeć ;)
a co do statywu - to nie jest wyznacznik dobrego zdjęcia ;)
ja osobiście nie wyobrażam sobie robić zdjęcia plenerowe czy też studyjne (ślubne, portretowe) ze statywem - statywu unikam jak ognia bo mnie ogranicza :nauseated_face:



Tu kris przyznam ci rację, statyw do plenerowych i studyjnych zdjęć na pewno nie jest potrzebny i ogranicza, powiem ci , że widziałem kilku fotografów na plenerach ślubnych którzy korzystali ze statywu. ;)

Żeby uzyskać efekt rozmycia wody trzeba niestety mieć dłuższy czas naświetlania.
Bo nie wiem jak by ci się podobało na przykład taki wodospadzik za plecami młodej pary:
DSC06152.JPG

Mnie osobiście bardziej przypada wodospadzik ze zdjęć z dłuższym czasem naświetlania. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Kilka zdjęć nocnych wykonanych na Nikiszowcu w Katowicach.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
rabarbar-----
Początkujący

podoba mi się 93 :thumbsup: .jest takie...śląskie .Reszta też ładna ale osobiscie nie przepadam za nocnymi zdjęciami miast. choć sam je czasem robie ,coś tam w sobie mają...

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

94) dobre ale lepsze by bylo gdyby czas naświetlania troszkę mniejszy był

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

93 jak dla mnie fajne, ale troszkę budynki lecą do przodu
94 i 95 fajne, choć 94 momentami przejarane