anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Seba_PL z A500

profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

Seba_PL z A500

aparat/korpus: A500
obiektyw: Sony 50/f1.4 i Sony 70-200/f2.8
zdjęcia wykonane: od sierpnia 2010

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Jest ich już ponad 20.000 w mojej kolekcji. Ciężko mi wybrać 6 najlepszych ...

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Seba_PL
Początkujący

W niedzielę byłem na Photo Day #22 w bydgoskim porcie lotniczym. Była to foto akcja organizowana przez portal mmbydgoszcz.

aparat/korpus: A500
obiektyw: Sony 70-200/f2.8
zdjęcia wykonane: 2012-09-02

Zady i walety:
+ pogoda - dopisała
- organizacja - liczyłem na coś więcej niż dwugodzinne stanie pod płotem. Myślałem, że skoro to impreza zorganizowana, dostaniemy coś więcej niż przeciętny Kowalski.
- wspomniany przeciętny Kowalski ma możliwość sfotografowania samolotów dzięki specjalnym otworom w ogrodzeniu lotniska. Co z tego skoro tam nie wchodzi 70-200 ? :?
- miejscówka - udostępniona przez lotnisko, to może 15m płotu z pięcioma, może sześcioma otworami pod obiektywy. Jak to ma obsłużyć 50-60 osobową grupę chętnych na foty ?
- widoczność - wnęka w lesie. Nie widać podchodzących do lądowania samolotów, nie widać samego momentu lądowania ani odrywania się od pasa. Samolot w locie widoczny jest 3 sekundy i po kilku minutach pojawia się zza drzew już kołująca jednostka. A przecież samolot najładniej prezentuje się w locie.

Ehh ... ogólnie to lepiej stanąć na ulicy, dwa przystanki autobusowe wcześniej i ustawić się pięknie na linii lądowania samolotu, dokładnie naprzeciw i tam "strzelać".

Z 350 fot ponad 80% wywaliłem, a te kilka postanowiłem wrzucić na forum: