anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

suVee - pierwsze podrygi

profile.country.pl_PL.title
suVee-----
Poszukiwacz

suVee - pierwsze podrygi

Galeria I - Warszawa da się lubić
Przedstawiam moje pierwsze kroki w galerii użytkowników alfy. Album zdjęć z kilku ciekawszych miejsc Warszawy. Mam nadzieje sukcesywnie dodawać kolejne "miejsca".
Dokonane Sony a77 z różnymi szkłami.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
suVee-----
Poszukiwacz

Galeria II - Botanicznie

Zdjęcia wykonane w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie pod Warszawą.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Kilka uwag, które nasunęły mi się na szybko po pierwszym spojrzeniu na zdjęcia:
4 - Wilanów - ostrość jes na ścianie za wozem a nie na obiekcie, który przedstawiasz, troszkę za ciasno
3 - Pomnik Powstańców - też jakby ostrości brakowało - albo robione z ręki i poruszone albo nie wyostrzone po zmniejszeniu
2 - most świętokrzyski - kadr zbyt luźny na górze - dużo ciemnego nieba na górze no i chyba można było troszkę obficiej naświetlić.
Z ogrodu podoba mi się 6 - Okaz. Nie masz EXIF-ów ale wydaje mi się, że był jeszcze zapas i mogłeś przymknąć mocniej przysłonę w celu uzyskania większej GO.

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

z botanicznych to 5 i 7 są ciekawe.

..shprot..
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Witam, zgadzam się z piotruso Wilanów, ostrość na ścianie i zdecydowanie za ciasno, Pomnik powstańców mógłby być nawet ok, podoba mi się boczne oświetlenie ale pomnik nie jest ostry, pytanie czy wyostrzyłeś po zmniejszeniu? Most syreny jakoś do mnie nie przemawia. Uliczka nocną porą byłaby jak dla mnie całkiem ok gdyby nie zarys rozmazanej postaci, no i kolor światła taki nie latarniowy ;) . Co do zdjęć z ogrodu botanicznego to podoba mi się Sfera fioletu z racji swojej abstrakcyjności, pozdrawiam :) .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jak dla mnie, najbardziej pozytywną uwagę zwróciły dwa: 7 i 6 - w tej kolejności :c4
9 - trochę za mało tego hydrantu... trochę go więcej i agresywny HDR - chyba by mi się podobało. Z tym tłem :D
4 - za ciasna, jak na mój gust
Pozostałe... takie sobie.
Ale to moje zdanie.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
suVee-----
Poszukiwacz

Panowie,
Dziękuję za wizytę i opinie, będą na pewno brane pod uwagę. Część z "ciasnych" zdjęć miało się zmieścić w założonym formacie, stąd taki ich wygląd. Fakt, po zmniejszeniu, nie wyostrzyłem ich. Do poprawki.