anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Szczupic: Wiewiór :P

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Szczupic: Wiewiór :P

Witam wszystkich :)
Stwierdziłem że czas założyć galerie :D
Na początku Sabinka ustrzelona flintą :P
Sabinka.jpg

Czekam na opinie :)

Message was edited by: Szczupic

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
827 ODPOW. 827
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

17 rewelacja 18 i 19 bardzo fajne ze wskazaniem na 19 bardzo fajna galeria tak dalej :c4

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Dzieki wszystkim za odwiedziny :thumbsup:

Tadeusz napisał(a):

Konik :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :c3

Śliczny rudzielec, tylko co on ma koło ucha na pierwszym? Kleszcze jakieś, czy piercing sobie zrobił?



Z tego co oglądałem na powiększeniach to chyba kleszcze :c9

gegra71 napisał(a):

17 rewelacja 18 i 19 bardzo fajne ze wskazaniem na 19 bardzo fajna galeria tak dalej :c4


Dziękuje i zapraszam ponownie ;)

Dziś byłem na rowerze na Jurze i większość czasu szaleliśmy po lasach tak że na fotki mało czasu ale coś ustrzeliłem :)
Wszystkie fotki moim nowym ulubionym szkiełkiem http://klubkm.pl/forum/images/smilies/m-heart.gif 24/2,8 które spowodowało że kita używam tylko z przymusu jak potrzebuje coś szerzej :D
20.JPG

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

No i kolejne fotki :)

22.JPG

23.JPG

24.JPG

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Szczupic napisał(a):


Wszystkie fotki moim nowym ulubionym szkiełkiem http://klubkm.pl/forum/images/smilies/m-heart.gif 24/2,8 które spowodowało że kita używam tylko z przymusu jak potrzebuje coś szerzej :D


wcale się nie dziwię ;)
24 jest wypasione :smileythumbsup:
ja często na street zabieram 70-210 i właśnie 24 - czyli cały zakres mam pokryty :smileymrgreen:

fajne kwiatkowe (zwłaszcza 20 i 21)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Krzyżtopór fajny - jakoś mam wrażenie, że tam czas stanął w miejscu i nic się tam nie zmieniło od czasu gdy tam byłem (jakieś 6 lat).
Wiewiór nr 2 sympatyczny, ale najlepszym zdjęciem z ostatnio wstawionych jest 20 :c4

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Widzę, że nowe szkiełko bardzo ładnie się sprawuje :thumbsup:
Bardzo ładne fotki :) Szczególnie 21 :nauseated_face:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

mis1u1 napisał(a):



Emo wiewiór :)



http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hahahaha.gif
Też się zastanawiałem co to za ozdoby...


Widzę, że szkiełko pełnym blaskiem świeci :smileythumbsup: Ale i operator obiektywu się popisał :c4

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

kris napisał(a):


fajne kwiatkowe (zwłaszcza 20 i 21)


Witam Pierwszy raz Krisa :P i dzięki za słowa uznania :D

sadam napisał(a):

Krzyżtopór fajny - jakoś mam wrażenie, że tam czas stanął w miejscu i nic się tam nie zmieniło od czasu gdy tam byłem (jakieś 6 lat).
Wiewiór nr 2 sympatyczny, ale najlepszym zdjęciem z ostatnio wstawionych jest 20 :c4


Co do Krzyżtoporu to nie wiem jak tam wcześniej było bo byłem tam pierwszy raz :P
A zdjęcie 20 to wielka zasługa tego zacnego Minoltowskiego szkiełka :)

Starosta napisał(a):

Widzę, że nowe szkiełko bardzo ładnie się sprawuje :thumbsup:
Bardzo ładne fotki :) Szczególnie 21 :nauseated_face:


doslav napisał(a):

mis1u1 napisał(a):



Emo wiewiór :)



http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hahahaha.gif
Też się zastanawiałem co to za ozdoby...


Widzę, że szkiełko pełnym blaskiem świeci :thumbsup: Ale i operator obiektywu się popisał :c4



Dzięki Dzięki i jeszcze raz Dzięki i jak zwykle zapraszam ponownie :P

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Poprzednie się podobały tak że wrzucam następne z http://klubkm.pl/forum/images/smilies/m-heart.gif 24/2,8

25.JPG

26.JPG

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
mis1u1
Początkujący

:) no sam się czaję na to szkło. zacne powiem tyle