anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Szczupic: Wiewiór :P

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Szczupic: Wiewiór :P

Witam wszystkich :)
Stwierdziłem że czas założyć galerie :D
Na początku Sabinka ustrzelona flintą :P
Sabinka.jpg

Czekam na opinie :)

Message was edited by: Szczupic

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
827 ODPOW. 827
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

27 :c4 , pozostałe też fajne ale ta jest nr 1 :thumbsup:

Chyba czyszczenie matrycy by się zdało ;)

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Tomek69N napisał(a):

No moje szkło tak fajnie nie zrobi nie ma szans :(



Wpadniesz na jakiś Śląski plenerek to sobie podepniesz to szkiełko :D

sadam napisał(a):

27 :c4 , pozostałe też fajne ale ta jest nr 1 :thumbsup:

Chyba czyszczenie matrycy by się zdało ;)



Dzięki :D co do matrycy to przed wyjściem czyściłem ale trochę żonglowałem szkiełkami w terenie i coś wpadło :)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Szczupiec fotki z 24/2,8 bardzo fajne, ale jak dla mnie to 27 rewelacja :thumbsup: zresztą wszystkie są bardzo dobre z ostatniej wrzuty.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Optuję za plenerkiem lipcowym pod jakimiś ruinami w Jurze. ale to by trza było w shoutboksie albo na Spotkaniach ponownie poruszyć...

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

gegra71 napisał(a):

Szczupiec fotki z 24/2,8 bardzo fajne, ale jak dla mnie to 27 rewelacja :thumbsup: zresztą wszystkie są bardzo dobre z ostatniej wrzuty.


Dziękuje bardzo :smileythumbsup:

Na dobranoc maksymalne powiększenie jakie mogę uzyskać Tami plus komplet pierścieni pośrednich :)
Makro6.jpg

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Całkiem niezłe :) Przestań mi tylko tu erotykę pod oczy podsuwać ;)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Latacze przednie ale ja się akurat wyłamię bo ponieważ aczkolwiek jednakowoż :nauseated_face:
30 - :c4 za aksamitne oczka
31 - :c4 za skrzydełko


No a tą kropelką to mnie zabiłeś na śmierć więc nie dziw się jak mnie nie będzie dość długo (aż odżyję) :slight_smile:

Kwiatki również zacne...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ciekawe.
Używasz jakiegoś dyfuzora na lampę?

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Tomek69N napisał(a):

Całkiem niezłe :) Przestań mi tylko tu erotykę pod oczy podsuwać ;)


:smileyhappy:

doslav napisał(a):

Latacze przednie ale ja się akurat wyłamię bo ponieważ aczkolwiek jednakowoż :nauseated_face:
30 - :c4 za aksamitne oczka
31 - :c4 za skrzydełko


No a tą kropelką to mnie zabiłeś na śmierć więc nie dziw się jak mnie nie będzie dość długo (aż odżyję) :slight_smile:

Kwiatki również zacne...


No mi jakoś też bardziej podchodzą te z 2 serii :smileythumbsup:
Co do kropelki to przepraszam już nie będe :c2

sadam napisał(a):

Ciekawe.
Używasz jakiegoś dyfuzora na lampę?


Jedynie tego wbudowanego w HVL-F42 :c8 kombinowałem kiedyś z czymś typowo do makro ale nie wyszło :c9

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Widzę, że w Rosarium się było :nauseated_face:
Makrówki super :thumbsup:
A za "Kropelka na listku róży :)" :c4 I na dodatek ten czerwony kolor :nauseated_face:

Pozdrawia Starosta :grin: