anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Thanatos - bo tak to widzę

profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Thanatos - bo tak to widzę

Długo byłam podpuszczana przez pewne osoby z tutejszego forum do założenia galerii (nie wiedzieli chyba co czynią...)
W końcu, towarzysze, nadeszła wiekopomna chwila...
Za oknami robi się szaro-buro, zima nieuchronnie nadciąga więc na początek kilka fotek z poprzedniego sezonu. Zdjęcia wykonałam podczas spaceru po opuszczonych, powojskowych budynkach na terenie Bornego Sulinowa.

10 ODPOW. 10
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Czwóreczka mi się podoba :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Ogłaszam koniec świata! Ewa się uzewnętrzniła! :slight_smile:

A poważnie - 4 przemawia do mnie najbardziej. Kolejno 2 i 1.
Generalnie trafiasz w moje gusta.

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Jak dla mnie to tylko 1. - reszta zbyt mroczna :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

trochę się numeracja pomieszała :c3

zdjęcie 2 (3jpg) i 4 (5jpg) najciekawsze :thumbsup:

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Brawo Ewo, za odwagę :c4

Całkiem niezłe te obrazki :thumbsup:

Ja jak zwykle się wyłamię i wyróżnię 6... choć to przekrzywienie mocno mi doskwiera, ale plus za kotka :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Winieta zupełnie zbyteczna przy takiej scenerii. Trochę "przesłodzone" w tą mroczną stronę.

Troszkę nie panujesz nad liniami prostymi w kadrach.
Najciekawsze to 4 i 2. W ostatnim kot "robi" to zdjęcie :)

profile.country.en_GB.title
Harnas.
Poszukiwacz

A gdzie koty? Tam było wiecej kotów :)
6 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

:c37 Cieszę się, że zdecydowałaś się zaprezentować swoje zdjęcia.
Na plus 3,5, 6 z naciskiem na 6, najlepsza z całej wrzuty, jest kot! :thumbsup: wszedł w kadr przypadkiem?
Pozostałe, nie bardzo podoba mi się aż taka winieta (ale to moje subiektywne zdanie, ja w zasadzie w zdjęciach portretowych to lubię )
Ogólnie też średnio temat mi się podoba, w tym sensie, że taki mroczny, a czasem wręcz depresyjny :(
Czekam na kolejne zdjęcia, może tym razem utrzymane w nieco radośniejszym klimacie :c20
Pozdrawiam.

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.pl_PL.title
Thanatos
Poszukiwacz

Dzięki za odwiedziny i opinie. :c22
Winieta made by efekt "toy" prosto z aparatu. Przesłodzenie było celowe, miało z założenia trącić lekkim mroczno-kiczowatym klimatem.
Rozlazłe linie proste to nic innego jak "robota" stałki 16mm. Focenie nią pod odpowiednim kątem daje kapitalne efekty. Mało tego - oglądając te zdjęcia zdałam sobie sprawę z tego jak bardziej brakuje mi fisheye`a. Wtedy to mogłabym zaszaleć jeszcze inaczej...
Obecność kota na ostatnim nie jest przypadkowa. Byłam przez tą drobną, dziką koteczkę bacznie obserwowana w trakcie całej wędrówki po osiedlu. Podążała za mną w bezpiecznej odległości ale nigdy nie pozwoliła do siebie podejść bliżej niż na 5 metrów.
Jak bardziej się rozochocę, to na dniach wrzucę coś jeszcze. Raczej radośnie jednak nie będzie... :c34