anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie wiedziałem jak to wygląda. U mnie na monitorze ale otwarte w innym programie ładnie dopasowywało obrazek do rozdzielczości i możliwości. Poprawię się.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz
docentstopczyk
Początkujący

fajne ... aż nabrałem ochoty na Thorgala :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

To fotki z dzisiejszego krótkiego spaceru rowerowego po najbliższej okolicy. Czekam na wysyp szczególnych kwiatów...chyba nie zdążę przed wylotem na urlop. Cały tutejszy świat będzie fioletowy. Po powrocie w sierpniu napstrykam ;) No i myślę, że wyskoczę wtedy ze śpiworem na weekend tak daleko aż prawie paliwa braknie...niewiele mi i naturze zostanie lata do pierwszego chłodu i śniegu.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Tomku masz tam u siebie możliwość strzelania takich widoków, że grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Pomyśl w najbliższym czasie o Sigmie 10-20mm f/4-5.6 i np szarej połówce. Taki zestaw wraz ze statywem umożliwi Ci cuda wyczyniać w miejscach jakich przebywasz...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za wizytę . Masz rację - trzeba korzystać póki jasno a potem będzie też nie najgorzej. Zakupy niezbędne to fakt (też na to wpadłem :) ) ale kupię na urlopie w kraju za niespełna tydzień, bo jest to wszystko tutaj z pewnością droższe. Statyw nie przetrwał trudów podróży zimą. Zmarznięty plastik i w...(zły na swój los) bagażowy to kiepskie połączenie i niestety nie spostrzegłem na czas uszkodzenia (zero reklamacji). Szare i wszelkie inne różne fikuśne filterki mam ale na 49-52-55mm więc jedynie do pentacona jak sobie go znów sprawię (o ironio życia!) albo kitu od minolty, który nie funkcjonuje jakoś zbyt specjalnie i odpuściłem sobie jego używanie. Ile można dać za ww. obiektyw Sigmy w kraju?

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Cena Sigmy 10-20 f/4-5.6 kształtuje się obecnie w około 2400 złotych (allegro), chociaż można czasami trafić taniej. Ja swoją odkupiłem po starej cenie (1800) od użytkownika forum KKM. Piekielnie jestem zadowolony z tego modelu - osobiście mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych obiektywów jakie miałem, choć mógłby być jaśniejszy (f/2.8 ahh...)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Sporo za tą Sigmę krzyczą :( wiem pewnie warta ale póki co nie odkułem się po wczasach jeszcze... ;)
Mam w planie kupić porządną lampę i statyw - zobaczymy ile w kieszeni zostanie...
O a tu na przykład połóweczka byłaby wskazana :smileyarrow:

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

pocztówki z północy - nie wiem czy oddają piekno tamtych okolic w pełni, ale napewno chociaż jego część. te zdjęcia maja w sobie coś takiego, że mam ochotę rzucić to ciasne miasto i sąsiadów drących się za oknem i pojechać gdzieś tam, na północ, gdzie zimno, cicho, spokojnie i pięknie...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Nie oddają nawet w kawałeczku ;) chciałem jeszcze wkleić zdjęcie które mi nie wyszło z powodu kontrastu na niebie (urok ostrego słońca o godzinie kiedy w normalnym świecie już go nie ma) ale bez filtra nie ma sposobu na to by coś z tego nieba wyszło.