anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Widok zapierający dech,naprawdę piękny :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Mogę więc śmiało zabrać polarowy koc, koszyk pleciony z dobrym winem i dwoma kieliszkami a widoczek zrobi za mnie resztę...dziewczyny same się będą do mnie tulić :slight_smile:

Creatoor
Początkujący

Piękny widok. I mówisz, że tam nudno. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

To widok właśnie z wczoraj. Dziś naprawdę nuda. Nawet chmury już mają weekend czyli helga po ichniemu :) A tak w ogóle to miło, że wpadłeś Wielbicielu Chmurek. Szkoda, że jestem "nieprzygotowany" ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Taki mały eksperyment z fokusem. Jadąc z pracy zatrzymałem pojazd w ostatniej chwili wzbijając tumany kurzu. Nie było gdzie zjechać więc pstryknąłem w pośpiechu przez otwarte okno nie wstając z fotela. Ciekawym opinii Waszej...

Creatoor
Początkujący

Fajne, nawet te kwiaty na linii strzału mi nie przeszkadzają

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

O tą linię strzału pytałem. Ten "trzepak" przyuważyłem już dawno temu tylko tam ciężko jest podejść, bo to ruchliwe miejsce bez pobocza, nieomal tuż pod mostem pomiędzy stałym lądem a wyspą. Wiele razy miałem chęć to pstryknąć ale albo kiepskie światło, albo brak czasu, albo ruch za duży żeby stanąć, albo po prostu żerdka pusta...Może podjadę tam na rowerze i jakoś zejdę w te chaszcze...warto bo tam nie raz wiele się dzieje pod mostem. Prawie centrum miejskie a natura tam bujna.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

widoczki tatrzańskie bardzo ładnie pokazane, ale mnie urzekły zdjęcia z Jury - uwielbiam to miejsce, od pierwszego wejrzenia zakochalam się w jej kuestach, a Twje zdjęcia wspaniale odają jej urok :thumbsup:

a co do zdjęć z północy - :c4 moglabym na nie patrzeć godzinami. absolutnie przepiękne!
a propos ostatniego zdjęcia - kwiaty 'na linii strzału' mi osobiście bardzo się podobają - urozaicają zdjęcie :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Miło, że wpadłaś i się podoba. Tatry to już deptak choć nadal urokliwy, w sieci są miliony zdjęć nieomal identycznych, Jura to nieco inna bajka choć też już zagęściła się tam turystyka od kiedy samotnie nocowałem pod ruinami zamków na skałach. Co do północnych widoków to jeszcze sporo nauki pstrykania przede mną ale sam widok odwala za mnie sporo ;)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

szczerze mówiąc Tatry znam tylko ze stoków narciarskich, zastanawiam się czy kiedykolwek byłam tam w lecie i jakoś sobie przypomnieć nie mogę, więc każde ich zdjęcie jest dla mnie nowością :)

Tomek69N napisał(a):

Co do północnych widoków to jeszcze sporo nauki pstrykania przede mną ale sam widok odwala za mnie sporo ;)


z autopsji wiem, że nawet najpięknieszy widok nie gwarantuje udanego zdjęcia ;)
pozostaje mi czekać z niecierpliwością na wyniki owej nauki :)