anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tak czułem, że się w końcu znudzą. Co mi tam ponudzę jeszcze.
135. lanszafcik za cmentarzem z wcześniejszej fotki.
136. ślicznotka ca. na 70°N.
137. wycieczka skręciła na chwilę na grzyby. Dziś już była zupka z nich.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

mi sie nie znudził, chętnie pooglądam, piękne relaksujące widoki do tego świetnie uchwycone :thumbsup:

krzyho4
Początkujący

super te widoczki u ciebie :thumbsup:

oldguest
Początkujący

Na czym tam jeżdżą samochody lub czym dymią kominy, co płynie w rzekach, a co stoi w stawach... Chmury są obłędne :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Samochody miewają sporej pojemności silniki ze względu na trudny teren i drogi utrzymane na biało zimową porą ale nie jest ich zbyt wiele. Poza letnim sezonem turystycznym jadąc drogą do klienta spotykam samochód co 10min.
Kominy zakładów są praktycznie niezauważalne tak ich mało. Ludzie grzeją głównie prądem lub palą dorywczo w tęgie mrozy drewnem.
W rzekach a raczej potokach płynie czysta słodka woda a w stawach kłębią się ryby. Bez skutków ubocznych dla zdrowia, żenady i problemu możesz napić się czystej kranówki gdziekolwiek w Norwegii. Podają ja na życzenie nawet w restauracjach (gratis oczywiście). Chmury są wszędzie. Nie wiem jak jest na południu Norge, bo od samego początku przebywam za kołem polarnym i trochę na Spitsbergenie ale pijałem wodę na lotnisku w Oslo i w knajpach po drodze i nie miałem dolegliwości.

oldguest
Początkujący

Dobra kończę piwo i lecę. Przenocujesz mnie? :D
Naprawdę zazdroszczę widoków i klimatu :smileyevil:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

W Polsce jest tez wiele miejsc o których nawet się nie śniło filozofom :)
Dopiłem własnie też "żubra". Nocleg dorywczo nie ma sprawy ;) Na dłuższą metę mam za ciasne kojo :)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Tak czułem, że się w końcu znudzą. .


O przepraszam, napisałam w formie żartu, że chwalenie mi się już nudzi, a Twoje cudne fotki mi się nie znudzą i muszę Cię zmartwić, nie przestanę tu zaglądać ;)
136 bajer :smileythumbsup:

witsu------
Początkujący

Fantastycznie oddajesz piękno tamtejszego krajobrazu. Świetne zdjęcia! Naprawdę.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Tomku i co ja mam Ci napisać? przecież doskonale wiesz, że mi się Twoje zdjecia bardzo, bardzo podobają :)