anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

No popatrz Tomku, tu ludziska płaczą, że mają pyłka na matówce i focić przez to nie mogą, a Ty inwalidzkim aparatem takie arcydziełka nam tu zapodajesz...
Przyznaję, że z dużym zadowoleniem a co poniektóre to i z zachwytem oglądam.
Nie zazdroszczę zimy za Kołem, ponurej aury i oddalenia od domu, ale jak słonko trochę wyjrzy to widoki masz :shock: I umiesz je pokazać :c4

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

piekne, jak zawsze, 155 przecudne, aż szkoda, że promienie nie padają prosto na dom - ale i tak to foto jest boskie

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Sztormowe piękne :c4 złowieszcze,pochmurne,ale piękne

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

No oryginalnością nie zabłysnę piękniaste sztormiaczki :thumbsup:
i jak to zgrabnie Tadziu napisał inwalidzkim sprzetem zrobione dlatego należą Ci się :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Creatoor napisał(a):

Jak na warunki, sposób robienia i kondycję sprzętu to 155 jest zachwycające. Pięknie ujęte i dostrzeżone. 156 też klimatyczne. W 154 czegoś brak.


Pewnie chmur ;) obciąłem je. Dzięki. Najbardziej mnie cieszy chyba te czegoś brak bo tych achów już dość ;)

Tadeusz napisał(a):

No popatrz Tomku, tu ludziska płaczą, że mają pyłka na matówce i focić przez to nie mogą, a Ty inwalidzkim aparatem takie arcydziełka nam tu zapodajesz...
Przyznaję, że z dużym zadowoleniem a co poniektóre to i z zachwytem oglądam.
Nie zazdroszczę zimy za Kołem, ponurej aury i oddalenia od domu, ale jak słonko trochę wyjrzy to widoki masz I umiesz je pokazać


Dzięki. Pyłki też mam chyba co widać na ostatnich...albo to były krople. Diabli wiedzą.
Ponadto krzys1977,gegra71,BuBu,Aniqo,Paulino dziękuję za bezkrytyczny zachwyt sztormikiem ;)
155. dostrzegłem w tylnym lusterku a że droga chwilę była pusta to po hamulcach dałem :smileyhappy:
piekne, jak zawsze, 155 przecudne, aż szkoda, że promienie nie padają prosto na dom - ale i tak to foto jest boskie


Gdyby na dom promienie padły to chyba wpadłbym tam spojrzeć czy tam jakiego
dziecięcia w łodzi nie ma...to już byłaby prawie bożonarodzeniowa stajenka ;)

oldguest
Początkujący

Tomek69N napisał(a):

Ponadto krzys1977,gegra71,BuBu,Aniqo,Paulino dziękuję za bezkrytyczny zachwyt sztormikiem ;)



Ja tez, ja też :D

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

O żesz, przepraszam Mephistophelesie, Ludziku, Smoku i dziękuję szczerze.

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

luzik ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziś było niezłe światło. Zatrzymałem się na parkingu żeby napić się kawy...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

152 - oh ! Ale za dużo się dzieje. Łódka, kamyki, źdźbła, piękny widok :?
A ja bym uchwycił tylko widok, bo jest faaajny :D

153 - bez skały w DP rogu byłoby imho lepiej. Ale wiem, wiem - pewnie chciałeś uwiecznić tak by było widać, że łódeczka jest do niej "przymocowana"

154 - troszku za ciemno :rolling_eyes:

155 - o tak ! ja bym się bardziej skupił na prześwicie. Może by tak na 80-100mm to zdjęcie zrobić ;)

156 - mnie fajne, ale fajne :P

157 - :thumbsup:

btw
wielka szkoda dla Twoich zdjęć (w moich oczach oczywiście) jest fakt, że linia horyzontu jest na samym środku :rolling_eyes:
stary wyjadacz jesteś i jestem pewien, że wiesz gdzie ona powinna się znaleźć - pytanie: robisz tak z lenistwa / bo tak chcesz / z przyczyn technicznych ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer