anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

No i jak tu się nie powtarzać :) 187 jest piękne,ale oprócz tego zdjęcia bardzo podoba mi się jeszcze 189 :c4

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Świetne 187 :thumbsup: , 191 też mi się podoba tylko te druty i ten słup trochę psują pejzaż, no ale jak już są to cóż zrobić. Aha, jakby co ta ja też się zapisuję do kolejki na jakiś jeden z pięknych skandynawskich widoczków ;)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za pochlebstwa :)
Tak mi się przypomniało po ostatniej fotce koleżanki colorful iż mam też zza krzaków coś pstryknięte i zmagazynowane na dysku zewnętrznym mym. Z czasów kiedy światła więcej było taki niedzielny pstryczek. Z bliska miejscowość jest urokliwsza - byłem tam (100km na północ od chaty) lecz bez aparatu :smileyredface:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

... krzaki przeszkadzają :D
Nie fajne :cry:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Relacja z dziś. :c10 Robiłem fotki pomiędzy krzaczorami ;) więc to "cropy".
Coś mi się zdaje, że okulary p.słoneczne przydają mi się tutaj w marcu...

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Tomku, ale ty masz widoki :flushed:
:thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

acinloop napisał(a):

Tomku, ale ty masz widoki :flushed:
:thumbsup:


...i to mnie trzyma jako tako w kupie jeszcze...
Tak czy owak cieszę się w sumie, że nie zaczepiłem się na dłużej na Spitsbergenie jak zamierzałem. Lepsza kasa szybciej oci.pieć można za to. Tam tylko kwiatki rosną i to miesiąc, góra dwa.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Tomku - koniecznie musisz zainwestować w Sigmę 10-20 oraz filtry połówkowe i gradujące cokina! Przy widokach jakie masz u siebie możesz nas "karmić" później niesamowitymi ekspozycjami!
Bardzo warto mieć tę Sigmę (albo Sony 11-18).
I jeszcze jedno - warto z takimi widokami pokombinować z HDR - A700 świetnie się przy tym sprawdzi. Pilnuj tylko aby nie zrobić ze zdjeć kolorowanek...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Się postaram :) jeszcze jeden "cropik". Tylko co do inwestowania to fotografia to moje hobby i "zabijacz" złego nastroju a nie sposób na zarabianie więc sigma musi poczekać na lepsze czasy a filtry zaczynam dokupywać. Tylko, że tutaj niedługo słonko śmignie między wierzchołkami i... już ;) aż do marca tak będzie. Na Boże Narodzenie w samo południe będzie co najwyżej zimno-niebiesko...
Waniliowo-truskawkowe niebo ostatni raz pojawi się jeszcze w końcu listopada a potem ciemno, zimno i domu daleko...

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

widoki nieziemskie, pięknie uchwycone :)